Archiv štítků Fantasy
The Amazing SpiderMan 2 (2014) online ke shlédnutí

The Amazing SpiderMan 2 (2014) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí zbrusu nová adaptace legendárního komiksového filmu Amazing Spider-Man 2 natočeného v roce 2014 režisérem Marcem Webbem. Vychutnejte si tento skvělý hrdinský film naprosto pohodlně a zdarma přes internet. Určitě se u něj budete výborně bavit. My vám ho můžeme skutečně jenom doporučit. Tento Spiderman hravě předčí všechny předchozí filmy.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem The Amazing SpiderMan 2 (2014) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Film Já, Frankenstein (2014) online ke shlédnutí

Film Já, Frankenstein (2014) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí film Já, Frankenstein z roku 2014. Snímek režíroval Stuart Beattie a i s poměrně neznámými herci se mu podařilo natočit opravdu kvalitní a zajímavý akční, fantasy, sci-fi film. Jak už napovídá název, tak se jedná o film inspirovaný světoznámým příběhem o Frankensteinovi zasazeném do roku 1795. Samozřejmě pojmutý novým a originálním způsobem.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Film Já, Frankenstein (2014) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →
Herkules: Zrození legendy (2014) online ke shlédnutí

Herkules: Zrození legendy (2014) online ke shlédnutí

Dnes tady pro vás máme připravený dobrodružný film inspirovanou slavnou řeckou legendou. A opět půjde o řežbu v opravdu velkolepém stylu, která se směle může přiblížit k takovým filmům jako je Gladiátor nebo Trója. Film natočil v roce 2014 režisér Renny Harlin. Vy si tento historický fantasy snímek natočený v Hollywoodu můžete přehrát pohodlně online […]

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Herkules: Zrození legendy (2014) online ke shlédnutí Pokračovat ve čtení →