Cesty domů 258. díl – online ke shlédnutí

Zdarma, jednoduše a online tak vám přinášíme nový 258. díl seriálu Cesty domů II, který měl svojí televizní premiéru v pondělí 7. dubna 2014. Další strhující příběhy z městečka Hradiště už jsou tady pro vás nachystané naprosto pohodlně a zdarma. A jaké budou? Simona se snaží odradit svého syna Hynka od toho aby se mstil […]

Teď a tady pro vás máme aktuální díl Cest domů, ano jste na správné adrese, protože jsme si pro vás připravili nejnovější 258. díl tohoto oblíbeného seriálu, tak abyste si ho mohli pustit naprosto pohodlně a jednoduše, skutečně jenom na pár kliknutí. K tomu všemu se stačí jenom přihlásit a to je skutečně vše. Předpokládáme, že už jste celý netrpělivý a nedočkavý na to, co je vlastně tím zajímavým a nečekaným obsahem tohoto dílu a my vám alespoň část těchto příběhů rádi prozradíme.

Pacner se zraní a musí putovat do nemocnice. Všechno se to odehrálo, jak už to v takových situací bývá doslova v mžiku. Zlomil si zápěstí při procházce s Marianou. Teď musí neprodleně jít v nemocnici na operaci. Naštěstí Mariana to chápe dokonce mu nabídne, že se o Beátku postará. Když je ošetřen a vrací se domů, tak pro něj má Mariana ještě jednu nabídku a to, aby po dobu rekonvalescence bydlet v Kenigrovic vile i se svou malou dcerkou. Přijme Pacner tuto nečekanou nabídku?

Nevraživost Kláry a Hynka bude mít další dějství, tentokrát plně v režii Hynka. Ten pošle Kláře anonymní typ na zadržení nebezpečného zločince v jednom ubytovacím zařízení. Klára tam tedy zorganizuje velký policejní zátah. Jaké je ale překvapení, když v pokoji objeví Hanka s milenkou. Hned jí dojde, že to byla od Hynka past, jenže tím už nic nezmění na faktu, že si všichni myslí, že to Hynkovi udělala naschvál a z trucu. Klára tak zdiskreditovala sama sebe a veškerá obvinění proti Hynkovi jsou hned staženy.

Michal si konečně také začal trochu užívat života. Hodně se zklidnil. Dokonce si našel i přítelkyni Isabelu. Teď chtějí společně seznámit i své rodiny a k tomu hodlají použít byt Sváti, který jim ho ochotně nabídl. Jenže rodiče nejsou z vzájemného setkání moc nedšeni, obzvláště ti Isabely, kteří vidí, že v Michalově rodině toho není moc v pořádku. Jenže po samotné akce se stane něco ještě daleko horšího. Isabelina otce někdo úkladně zabil. Je to opravdu strašlivá zpráva.

Kdo to ale mohl být? A co dalšího se bude odehrávat v nových Cestách domů? Aktuální 258. díl Cesty vysílaný na Primě v hlavním vysílacím čase v pondělí 7. dubna 2014 jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Tak se moc dlouho nerozmýšlejte a tuto epizodu si rozhodně pusťte!