Cesty domů 267. díl (7. května 2014) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí video s nejnovější epizodou oblíbeného seriálu Cesty domů II (267) televize Prima Family. Přímo zde na této webové stránce jsme si pro vás zdarma připravili aktuální pokračování oblíbeného seriálu Cesty domů. I dnes na vás čeká tento hodně zajímavý a povedený díl, ve kterém určitě budete velmi napjati. Ne nadarmo se tato […]

Vítáme vás na videu Cest domů 267. díl. I dnes se budete moci podívat jak se vyvíjí osudy našich hrdinů z městečka Hradiště. Nutno dodat, že se rozhodně nejedná o žádné nudné patrony, protože u Dušků a Kenigrů se stále něco děje. Navíc když zločinec Kamil Záviš dál běhá po svobodě, tak je opravdu jenom otázkou času, než se zase něco nového semele. Právě proto jsme si pro vás připravili i tuto epizodu Cest. Pojďte se s námi dobře bavit, protože tento díl bude opravdu stát za to!

Ale zpátky na zem a ke konkrétním příběhům a jejich pokračováním. Pokračuje vyšetřování ohledně únosu paní Vlčkové. Jaryn má další horkou stropu, která by ho k ní mohla dovést. Paní Vlčková je totiž závislá na svých lécích a pokud by je nedostala vždy včas, tak by u ní hrozili vážné zdravotní komplikace. Léky jí tak budou muset zajisti i únosci a Jaryn si na ně chytře počká přímo před lékárnou. Tak se dozví, že je do všeho zapletený i Závišův kumpán Patrik.

Mezitím se ale na policii slaví a to, že je Klára v očekávání. Ta ze svého požehnaného stavu radost moc nemá a stejně tak i z oslavy, protože moc dobře ví, že je to lež. Sama proto krotí očekávání ostatních, že to vlastně všechno může dopadnout ještě úplně jinak.

Hynek by se měl starat o své děti, což se mu ale vůbec nehodí, protože večer má mít rande právě s Klárou. Na hotelu si chtějí pěkně ujít a děti na krku Hynkovi pěkně kazí plány. Přesto to ale nakonec vyřeší fikaně. Sice Valerii slíbí, že děti pohlídá, ty ale nakonec předá dál jako chůvě Pacnerovi.

Jarynovi se mezitím podaří zachránit unesenou paní Vlčkovou, která potřebuje neprodleně ošetřit v nemocnici. Jaryn mezitím nabídne Patrikovi, že by mohl spolupracovat s policii, což by bylo jistě výhodné i pro něho. Jenže nelení ani Záviš, který se nejvíc bojí Emy. Vymyslí proto plán jak se dostat do nemocnice a tam se také nebohé ženy zbavit. Záhy je v nemocnici nahlášena bomba. Je to však skutečně pravda a nebo jen Závišův manévr, jak se dostat blíže k Emě?

Na této webové stránce si můžete pustit online nový 267. díl seriálu Cesty domů. Tento díl se v premiéře vysílal na Primě ve středu 7. května 2014. Buďte u těchto skvělých příběhů i vy a pojďte si báječně odpočinout u tohoto povedeného seriálu. Nám už nezbývá, než vám jenom popřát opravdu skvělou a možná i jenom tu nejlepší zábavu!