Cirkus Bukowsky 1. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 1. díl seriálu Cirkus Bukowsky vysílaný v premiéře 30. října 2013. Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma vychutnat tuto epizodu nového temného českého seriálu, který v sobě kombinuje prvky krimi, thrilleru a road movie. Scénáře a režije se ujal mladý a nadějný tvůrce Jan Pachl. Seriál vznikl na popud samotných diváků, […]

Přehrajte si zdarma přes internet 1. díl seriálu Cirkus Bukowsky. Ano je to tak! Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás nachystali zbrusu nový seriál České televize. Jedná se o opravdu unikátní seriál a po jeho shlédnutí nebudete věřit, že se jedná opravdu o české dílo. Cirkus Bukowsky přináší atraktivní scénář, pravou akci a hlavně hodně podmanivou atmosféru, která vás doslova uchvátí a opravdu vám nedá spát!

Všechno to začíná smrtí Edity Tiché. Ta byla dcerou velmi vlivného podnikatele. Byla to úspěšná studentka se zářivou budoucností a to i díky tatíčkově byznysu. To je ale jenom jedna její stránka. Ta druhá je daleko temnější. Labilní žena, jejichž postelí prošlo obrovské množství milenců.

Teď už ale není na světě. Policie nemá zájem vyšetřovat její případ. Jediný kdo se ho může ujmout je Nestor Bukowsky. Ten měl se zavražděnou také jisté kontakty. Navíc Bukowsky právě teď nemá moc co lepšího na práci, protože právě přišel o práci, o manželku, domov, a dokonce po něm pátrá policie.

Jedním z těch detektivů je i Kuneš. Bukowského zní už dlouho a tidle dva se rozhodne nemají v lásce. V jednom mají ale oba jasno, že vražda Edity se musí vyšetřit. A pokud se to má povést, tak tito dva aspoň na krátký čas budou muset spoji své síly.

První díl nového seriálu Cirkus Bukowsky (1) vysílaný ve středu 30. října 2013 si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo zde na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tento skvělý nový seriál si rozhodně pusťte!