Cirkus Bukowsky 5. díl online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet 5. díl seriálu Cirkus Bukowsky. Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit aktuální epizodu seriálu Cirkus Bukowsky. Ta měla svojí premiéru ve středu 27. listopadu 2013. Napínavý nový detektivní seriál České televize pokračuje a vy si ho u nás můžete vychutnat naprosto pohodlně a zdarma přes […]

Bukowsky dál pokračuje ve svém osamoceném pátrání na vlastní pěst. Opravdu to není nic jednoduchého a rozhodně nemá pevnou půdu pod nohama. Jeho pátrání v Děčíne ho málem stálo život a vlastně ani nikam dál moc nevedlo. Jenže kam se vrhnout teď?

Teď na Bukowského nečeká opravdu moc příjemné probuzení. Aspoň že už si může jist, že onen stalker neměl v případě Editiny smrti žádnou vinu. Leží totiž mrtví vedle něj. Oba jsou společně uvězněni v autě, na které se právě řítí vlak. Někdo tak chce mít opravdovou jistotu, že bude po nich.

Jenže tato informace Bukowského nikam dál moc nevede. Pachatelem sice mohl být boxer a kulturista Lébl, ale také to mohlo být naopak a Lébl mohl být spíše zachráncem.

Bukowsky má životů jak kočka, takže se mu před vlakem podaří uniknout. Před čím se mu ale nepodaří uniknout je obvinění z vraždy druhé nocležníka se kterým se v autě probudil.

Naštěstí Kuneš uteče a jde Bukowskému pomoci. Nakonec ho sková v cirkusu. Sám má čas na své vlastní pátrání. To Bukowsky si relaxuje v cirkusu klidem od všeho dění a dál podléhá kouzlu krásné Vesny.

Nový 5. díl seriálu Cirkus Bukowsky vysílaný ve středu 27. listopadu 2013 jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma ke shlédnutí přímo zde na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tuto epizodu si rozhodně pusťte. Přejeme vám příjemnou zábavu při jejím sledování.