Expozitura 3. díl (Hadí střela) – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 3. díl seriálu Expozitura, který se natáčel v roce 2008 a nese název „Hadí střela”. Přímo zde na tomto webu vás čeká pohodlně a zdarma ke shlédnutí další díl tohoto nesmírně zajímavého detektivního seriálu. Tato epizoda se konkrétně naposledy v televizi vysílala v pátek 13. června 2014. A jaký případ na naše […]

Dnešní díl bude o hodně černém obchodu. Půjde o jeden z nejhorších druhů zločinů a to obchod se zakázanými zbraněmi. Konkrétně se speciálními vojenskými náboji, které byly nedávno vyvinuty. Síla těchto střech je tak obrovská, že je prakticky nic nedokáže zastavit. Skutečně jsou velmi ničivé a dokážou projít kevlarovou vestou, helmou, opancéřovaným autem i mohutnou vrstvou betonu. Je to zkrátka druh munice, se kterou se nesmí obchodovat a trestné je u civilistů i její používání. Důvod je samozřejmě ničivé síla takovýchto střel, která je opravdu enormní.

Nové náboje dostaly přezdívku „Hadí střela” a samozřejmě o ně hned začnou usilovat i značně nepovolaní lidé z řad podsvětí. Samozřejmě i zločinci chtějí vládnout touto mocnou silou, která jim může zajistit převahu nad policií, ale i potencionálnímu konkurenty. S novými náboji hned začali obchodovat vychytralý obchodníci v čele s mafiánem s přezdívkou Ještěr. Nyní se dokonce schyluje k velkému dealu, kdy mají své zboží prodat ruským mafiánům. Jenže to už velmi dobře sleduje i policie.

Zásah nakonec překazí tento obchod v tom nejlepším. Jenže se strhne přestřelka při které je zabit jeden ze zasahujících policistů. Jeden z gangsterů k tomu použil právě vzorek super nábojů, které chtěli získat. Dostat tyto profesionální zločince nebude vůbec jednoduchá práce. Zatčený Ještěr však má pár cenných informací a zbytku se policisté dovtípí. Dokonce se rozhodnou nastražit past v podobě falešné nabídky ničivým nábojů. A mafiáni vedené bývalým vynálezcem a ostrým gangsterem Kovalem se skutečně chytí na udičku.

To je asi tak vše hlavní k 3. dílu Expozitury jménem „Hadí střela”. Ve zkratce jde tedy o opravdu hodně povedený a zajímavý díl, který v televizi běžel v pátek 13. 6. 2014. To vás ale nemusí nijak dráždit, protože vy si můžete tento díl oblíbeného seriálu přehrát pohodlně a zdarma přes internet kdykoliv jenom budete chtít. Ano skutečně tak snadné to je.