Farmář hledá ženu 28. 3. 2014 online ke shlédnutí

Seznamovací reality show Farmář hledá ženu pokračuje novým 11. dílem z 28. března 2014. Čtyři farmáři a jedna farmářka už strávili se svými nápadníky už docela dost času. Někde už je tak vlastně rozhodnuto, jinde se ale přeci jenom můžou na poslední chvíli jazýčky vah vychýlit jiným směrem. Každopádně i dnes vás čeká další skvělý […]

Online ke shlédnutí nejnovější 11. díl reality show Farmář hledá ženu. Na této webové stránce jsme si pro vás připravili pohodlně a zdarma ke shlédnutí nový díl Farmáře. Opravdu se máte na co těšit, protože teď dochází k pomyslnému lámání chleba. Který farmář nalezne lásku možná na zbytek svého života a který zase ostrouhá a zůstane sám, jakoby se snad této velkolepé seznamovací reality show ani nikdy nezúčastnil?

V minulém díle padlo jasné rozhodnutí u farmáře Petra, který se rozhodl zůstat s Kamilou. Katku si pozval na romantickou večeři, kde pro ní však měl velmi hořký dezert v tom, že jí pověděl celou pravdu. Katce se to samozřejmě moc nelíbilo, protože sama našla v Petrovi zalíbení. Jenže už se jí ani nechtělo dívat se na cukrující se pár a tak se rozhodla co nejdříve vyklidit pole.

Jasno je už i u nejstaršího Josefa. Srandičkář si nakonec zvolil Libuši. Hned od počátku mezi nimi bylo něco nevyřknutelného co je k sobě táhlo. Navíc je jim spolu docela příjemně, což se rozhodně nedá tvrdit o jejich soužití třeba s takovou Katarínou. V jejich věku už to samozřejmě není o nějaké obrovské lásce na první pohled, ale teď spolu chtějí být hlavně sami a bez přítomnosti kamer. Ale Josef vypadá opravdu zamilovaně to se mu musí nechat.

Pavel si zvolil jako svou vyvolenou Sašu. To ale neznamená, že ta se rozhodne s ním zůstat. Velký problém je totiž hlavně v tom, že Pavel první dny pobytu svých dam neudělal moc dobrý dojem. Spíš se projevil jako vesnický buran, pro kterého je i jeho hospodářství spíš přítěží. Jenže láska dělá divy a tak aby Pavel Saše dokázal, že i on dokáže makat, tak si nařídí budík na šest hodin ráno a vrhne se do práce. Jde kydat hnůj a dát krmení zvířatům. Díky této Pavlově horečně aktivitě nakonec zbude odpoledne i čas na hezký výlet.

Farmářka Zuzana je čestnou výjimkou v tom, že ještě neučinila své závěrečné rozhodnutí a ostatně není kam spěchat, když si může své chlapy vyzkoušet i při typicky chlapské práci a to kování koní. Samozřejmě je jejich úlohou jenom asistovat skutečnému kováři. Nakonec se v lepším světle ukáže Hassan. Tomu přitom už Zuzana asi nejvíc projevovala své sympatie, že by se tedy stal favoritem?

Největší drama se ale suverénně odehrává u Jiřího. Ten poslal své ženy domů a zbyla mu vlastně jenom Miluška. Té se ale vzápětí přiznal, že udržuje vztah i s další ženou, kterou si našel v mezičase natáčení pořadu. Milušku tato informace opravdu zklamala už jenom s ohledem na to, že se s Jiřím ze všech žen nejvíc sblížila. I přesto se ale rozhodla si dát teď minimálně na čas o Jirky pokoj a také odjet domů.

Tak teď už ve zkratce znáte všechny příběhy aktuálního 11. dílu pořadu Farmář hledá ženu vysílaného v pátek 29. března 2014. Snad jsme vás příjemně navnadili a vy si tak tuto epizodu hned teď pustíte. Opravdu tento díl bude stát za to, je totiž plný opravdové romantiky, ale také velkých dramat. Pojďte do toho s námi a přehrajte si nový díl Farmáře!