Máme rádi Česko 15. 3. 2014 online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí další vydání zábavného pořadu televize Prima Family – Máme rádi Česko. Oblíbený zábavný pořad moderovaný ostříleným Liborem Boučkem se vrací s novým dílem ze soboty 15. března 2014. I vy můžete být u toho, jednoduše tím, že si tento díl přehrajete. Třeba právě naprosto pohodlně a zdarma online na této webové stránce. […]

Přímo zde na této webové stránce na vás čeká online ke shlédnutí nový díl oblíbené soutěže plné celebrit Máme rádi Česko. Pravidla soutěže už jsou snad notoricky známá a tak je není potřeba nějak blíže rozebírat. Zkrátka se jedná o zábavně soutěžní pořad ve kterém proti sobě nastupují dva teamy celebrit a soutěží v tom, kdo toho ví více o Česku a nebo také v různých i ryze praktických úkolech.

Stálí kapitáni Jakub Prachař a Martin Dejdar už jsou také jistě velmi dobře známy. Co ale asi známo není je složení jejich dnešních teamů.

Za známé osobnosti tedy dnes nastoupí: Roman Vojtek, Jitka Schneiderová, František Straka, Petra Janů, Ondra Ruml a možná trochu podceňovaná Michaela Doubravová. Je to tedy opět pestrá směs celebrit ze všech oblastí veřejného života. Možná nejvíc zaujme fotbalový trenér František Straka, který dovede pobavit víc, než byste možná na první pohled tipovali. Každopádně i na vedení sportovního teamu jsou potřeba chytří a komunikativní lidé.

To by bylo asi tak na úvod všechno. Teď už vám jenom můžeme doporučit, abyste si pořad Máme rádi Česko vysílaný v premiéře v sobotu 15. března 2014 pustili. Třeba právě u nás na této naší webové stránce, kde jsme ho pro vás nachystali pohodlně a zdarma ke shlédnutí ve skvělé kvalitě. Tak se dobře bavte!