Marta a Věra 3. díl online ke shlédnutí

Nový český komediální seriál Marta a Věra je tady s aktuální 3. dílem, který se vysílal na ČT 1 v pondělí 14. dubna 2014. Tato epizoda se jmenuje „Notebook” a my vám jí tu přinášíme online ke shlédnutí. A o čem vlastně bude tento díl? Dokážete si představit, že neovládáte práci na počítači ve společnosti, […]

Aktuální 3. díl sitcomu Marta a Věra z prostředí jednoho českého slevového portálu jsme pro vás připravili naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Otázkou ale zůstává co vás vlastně v tomto dílu čeká a my vám na to dáme velmi rádi odpověď.

Dokážete si představit, že vůbec neovládáte základní práci na počítači ve společnosti, kde je tato práce nutnou podmínkou k vykonávání prakticky všech běžných činností a úkonů? Věra získá na první pohled velmi jednoduchý a snadný úkol, který by dnes dokázalo splnit snad i dítě ve školce. Má totiž vytvořit na počítači v běžném tabulkovém editoru jako je například Excel opravdu triviální tabulku o pár řádcích.

Co se odehrává později, zcela vybočuje selskému kancelářskému rozumu. Martě se do práce opravdu hodně nechce. Dokonce by se dalo říci, že prokrastinuje a toto umění dovede na opravdu největší možnou úroveň. Najednou si vzpomíná asi na tisíc věcí, které je zapotřebí hned a rychle udělat. Například jí napadne začít dělat úklid. Vždyť se přeci tak dlouho celá kancelář neluxovala. Pak je také potřeba uklidit kancelářskou kuchyňku a v neposlední řadě vyměnit prasklé žárovky, nejlépe za nové úsporné, které ale musí nejdříve někdo sehnat. No a když už jsme u toho shánění, tak co třeba ještě zajít na důkladný nákup základních potravin.

Věra tedy tento úkol pořád a pořád odkládá. Brzy to začne být podezřelé i Martě, protože je to opravdu téměř až ne normální chování. Zprvu není Marta ani schopná pochopit, co má vlastně za problém. Vždyť je to přeci úplně jednoduché, nemá snad Věra tuto práci ráda? No praví důvod se skrývá spíše v tom, že to neumí. Místo aby požádala svojí kolegyni o pomoc, tak se raději snaží celou situaci ututlat. Kdyby se to totiž dozvěděl majitel firmy Bouček, tak by to také mohlo znamenat její velmi rychlý konec. K nové spolupracovnici také nemá zrovna největší důvěru, vzhledem k tomu, že obě dvě vyznávají naprosto odlišný styl práce. Podaří se tedy nakonec Věře celou nepříjemnou záležitost ututlat a zamést pod stůl?

Odpověď na tuto otázku se dozvíte, když si zapnete první program České televize v pondělí večer 14. dubna 2014. A nebo můžete využít druhou možnost a přehrát si tento díl Marty a Věry pohodlně a zdarma přes internet. Využijte našich služeb a pusťte si třetí díl zábavného a originálního českého sitcomu Marta a Věra online ke shlédnutí. Určitě se bude královsky bavit. Dejte nám pak vědět, jak se vám tedy tento díl líbil. Víc už vám nemáme co říci.