Online přenos ligy mistrů – Manchester City vs. FC Viktoria Plzeň

Živý přenos fotbalového utkání ligy mistrů UEFA mezi Manchesterem City a FC Viktorii Plzeň. Přehrajte si jednoduše přes internet očekávané fotbalové utkání. Je to už druhé střetnutí severoanglického klubu s Českou Plzní. Minulý zápas ve Štruncových sadech jasně dominovali hosté. Plzeň zatím nebodovala a chce si zachránit svou reputaci.

Další hodně zajímavé utkání ligy mistrů UEFA – slavné champions legue je tady. Dnešní zápas je navíc o to zajímavější, že se v něm předvede právě Český team. Je jím Viktoria Plzeň, která se do skupinové fáze ligy mistrů dostala teprve podruhé.

Plzni se zatím moc nevede. Jediný důstojnější zápas zatím odehrála s Moskvou. Druhý zápas s Bayernem byl také slušný, jde ale o to, jestli se jenom hosté nad Plzní nesmilovali a nešetřili drahocenné síly. Stejně tak první zápas Plzně s Manchesterem nedopadl pro Západočechy vůbec dobře. Na domácí půdě 17. září 2013 prohráli s Manchesterem 0:3.

Plzeň zatím nebodovala a poslední šance je tedy v druhých zápasech s Manchesterem City a také CSKA Moskva. Pokud by se zadařilo, tak je zde stále ještě naděje, že by Plzeň mohla postoupit do jarního kola ligy mistrů.

Každopádně to svěřenci trenéra Pavla Vrby nebudou mít vůbec lehké. A vědí to všichni, o čemž svědčí například opatrné prohlášení Pavla Horváta nebo Stanislava Tejce před zápasem.

To Manuel Pellegrini na druhé lavičce může být o poznání klidnější. Má kádr světové úrovně, který je navíc letos opravdu dobře sehraný. Navíc se uzdravil kapitán belgičan Vincent Kompany, který hned nastoupí do zápasu. Takže to vypadá, že se opravdu máme hodně na co těšit.

Fotbalové utkání Plzně s Manchesterem City si můžete přehrát živě online přes internet přímo zde na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tento zápas si rozhodně pusťte. Určitě se budete dobře bavit a čeká na vás skvělý sportovní zážitek.