Ordinace v růžové zahradě 487. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí aktuální 487. díl Ordinace v růžové zahradě vysílaný v úterý 15. dubna 2014. Pojďte si exkluzivně s námi pustit aktuální díl Ordinace, která se vám bude jistě hodně líbit. Právě proto jsme si pro vás tento díl připravili naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí. I dnes vás čekají dojemné příběhy a velké […]

Nekonečný seriál Ordinace v růžové zahradě (487) pokračuje dalším dílem u kterého chcete být jistě i vy. Právě proto jsme vám tuto epizodu připravili naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Určitě nebudete litovat, když si tento díl pustíte. Čekají vás dramata, které opravdu nemají obdoby. Druhé městečko jako Kamenice a jeho nemocnici byste hledali opravdu jenom velmi těžko. Nebudeme to ale dále zakecávat a pojďme se podívat na dnešní díl Ordinace a to co nabízí.

Z Petra Hanáka se stává detektiv. Má své vlastní pátrání, které se snaží odhalit, kdo zranil Simonu. Ta právě leží v nemocnici v bez vědomí. Jak jistě víte, tak se to určitým lidem velmi hodí, protože kdyby řekla celou pravdu, tak by všichni zjistili, že to bylo nakonec celé jinak. Jenže o tom Hanák neví a tak pátrá po pachatelích a snaží se najít nějaké důkazy. Jenže brzy si to s ním přijde vyřídit párek maskovaným mužů, kteří ho opravdu hnusně zbijí. Rozmyslí si Hanák své pátrání a nebo ho to naopak utvrdí v tom, že se dostal na správnou stopu.

Linda poznává strasti dospělého života. Vlastně sama ještě nedospělá už by se měla o někoho starat. Přitom vidí, jak si všechny kamarádky a ostatní lidi kolem jenom užívají života. Také by zase chtěla být nevázaná jako pták. Na party tak bere i svojí malou dcerku, která ji ale stejně nedovolí se bavit. A tak se rozhodne, jí nakonec nechat doma. Chudák Jakub je na starost o dcerku sám a když se jenom pokusí něco namítnout, tak mu přímo do očí Linda vpálí, že by také mohla seknout se školou.

Ředitel nemocnice Hofman má opravdu nepřátele na každém kroku. Jak to tak vypadá, tak starý pan Zajíc se pořád ještě nevzdal myšlenky, že ho nadobro zničí za to jak se dříve zachoval k němu i jeho rodině. Navíc jak se zdá, tak si našel dobrého spojence ve zbrani a to Jirku Linharta. Povede se tédle dvojce zavařit takovému harcovníkovi jako je právě Hofman?

Aktuální 487. díl Ordinace v růžové zahradě vysílaný v úterý 15. dubna 2014 na televizi Prima Family v hlavním vysílacím čase si nyní můžete u nás přehrát naprosto pohodlně a zdarma online. Moc dlouho se tak nerozmýšlejte a pojďte si s námi tento skvělý seriál přehrát online! Přejeme vám ať si to opravdu užijete!