Přehrát online 2. díl soutěže Hlas Česko Slovenska

Pěvecká reality show Hlas Česko Slovenska pokračuje 2. dílem, který vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. Tato epizoda se vysílala ve středu 12. března 2014 na televizi Nova. Vy si jí můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma. Pokračují základní kola výběru naslepo, kdy si jednotlivý koučové vybírají zpěváky, kteří je zaujmou do […]

Máme pro vás online ke shlédnutí Hlas ČeskoSlovenska 2. díl ze středy 12. března. Pojďte si s námi vychutnat skvělá vystoupení talentovaných zpěváků, kteří by jinde třeba nedostali ani šanci. Jenže v Hlasu se nehledí ani na věk, ani na handicapy, ani na to kdo dovede být větší showman. Tady jde skutečně pořád jenom o to jedno hlavní a to je to, kdo má nejlepší hlas a dovede nejlépe zpívat.

Už jsme si představili moderátorskou dvojici ve složení Leoš Mareš a slovenská diva Tina. Stejně tak i hvězdnou porotu, která má nyní dokonce pět porotců a to usedne rockera a frontmana Kabátů Pepu Vojtka, zpěváka a skladatele Michala Davida a nově také čerstvou krev v podobě slovenského rappera Majka Spirita. Novinkou je také dvojkřeslo s Martou Jandovou a Darou Rolins, které tak budou muset hlasovat jako jeden muž, vlastně žena, protože budou v jednom společném teamu.

I dnešní díl Hlasu bude ale kromě skvělých zpěváků plný i srdceryvných lidských příběhů. Dobrou ukázkou je například jeden ze soutěžících jménem Robert Hlavatý. Sympaťák, kterému je 45 let si prošel v životě lecčíms. Největší zkouškou pro něj byl asi souboj s rakovinou. Ta ho srazila až na kolena a nemyslel si, že nad ní může vyhrát. Jenže se mu to podařilo. Díky tomu se také rozhodl jít za svým snem a vyučený elektrikář začal zpívat. A opravdu mu to jde!

Takových příběhů ale bude daleko více. Některé dokážou opravdu dojmout a zaujmout. Je to také něco co by takový správný zpěvák měl mít, protože právě příběh je to čím může člověk v dnešní době zaujmout a prorazit.

Druhý díl soutěže Hlas Česko Slovenska z 12. 3. 2014 si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tuto oblíbenou show si určitě pusťte. A třeba si i zazpívejte s našimi soutěžícími.