Přehrát online Česko Slovensko má talent – První seminifinále

Přehrajte si zdarma přes internet první semifinále talentové show Česko Slovensko má talent 2013. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili ke shlédnutí aktuální epizodu talentu, která měla svojí televizní premiéru v neděli 24. listopadu 2013. V tomto díle už se potkáme jenom s těmi nejlepšími umělci z předchozích kol. Teď už […]

Nové pokračování soutěže Česko Slovensko má talent je tady! Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a zdarma přehrát online. Tento první semifinálový díl Talentu se vysílal na Primě v neděli 24. listopadu 2013.

Na porotu ve složení Lucie Bílá (čerstvá slavice mimochodem), Jaro Slávik a Leoš Mareš čeká další velmi těžké rozhodování. Tentokrát na to ale nebudou tak sami Protože čtvrtým porotcem se můžete stát i vy. Diváci totiž dostanou možnost spolu rozhodovat svými sms hlasy. To je celkem dobrá nabídka nemyslíte. Navíc konkurence teď bude opravdu trvdá, protože až na výjimky postoupili jenom samí lepší umělci.

A že jich je opravdu pěkná řada, od zpěváků všeho druhu, hudebních skupin, tanečníků a tanečních skupin, až po kouzelníky, iluzionisty, akrobaty, malíře a blázny různého dalšího druhu.
Zkrátka Česko Slovensko má talent – První semifinále slibuje opět hodně zajímavou a kvalitní show, která vás nadchne.

Právě proto jsme pro vás tento díl Talentu z 24. 11. 2013 připravili jednoduše a zdarma ke shlédnutí.