Přehrát online Cesty domů 226. díl

Přehrajte si zdarma přes internet 226. díl seriálu Cesty domů. Na této stránce jsme si pro vás připravili pohodlně a zdarma další pokračování oblíbeného seriálu televize Prima. Tento díl Cest domů (226) se v premiéře vysílal v pondělí 25. listopadu 2013. A na co se vlastně můžete těšit? No nebude toho málo. Drama kolem Hynka […]

Další pokračování oblíbeného dramatického seriálu Cesty domů 226. díl je tady pro vás připraveno pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí. A na co se můžete těšit? I dnešní epizoda bude doslova našlapána různými hodně zajímavými událostmi, které napsal sám život. Pro někoho možná až moc dramatický život.

Hynkovi obvinění z vraždy i jeho poměry ničí život v trosky. Dokonce musí skončit v práci. Alespoň bude mít víc času na obhajobu v případu Karase, do které je zamotaný. Dál musí řešit i možnost, že se nakazil HIV. Oskar mu domluví rychlý test, jenže když jde Hynek na něj, tak potká Valerii a všechno si hned rozmyslí. Oskar se ho snaží přemluvit, ať neutíká, ale Hynek je najednou neoblomný.
Násilník Zdenák se rozhodne utéct z vězení. Při návštěvě dokonce přinutí svou dceru Alenu, aby mu asistovala. Jaryn se samozřejmě nemá o ničem dozvědět, ale samotná Alena je rozpolcená v tom, co má vlastně udělat.

Hynek využije nové spousty volného času, aby alespoň pomohl Veronice. Dokonce se spolu vrhnou i na vaření, během kterého se ale nešťastně řízne. Když pak přijde Dalibor, tak kvůli tomu solidně vyšiluje, protože se bojí, že by je mohl nakazit.

Veronika má brzy navíc ještě návštěvu v podobě Valerie. Ta jí ovšem poví a společně si chtějí na Hynka počkat, aby jim všechno vysvětlil.

A co mezitím Hynek? Ten se jde raději se Sváťou opít a pak ještě zesměšňují Dalibora.

Nový 226. díl seriálu Cesty domů II. si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma přes internet přímo zde na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tuto epizodu si jednoduše a zdarma přehrajte přes internet.