Přehrát online Čtvrtá hvězda 11. díl z 17. 3. 2014

Přehrajte si online předposlední 11. díl seriálu Čtvrtá hvězda. Oblíbený nový komediální seriál Čtvrtá hvězda už se pomalu loučí s televizními obrazovkami. To je ale dobrý důvod na něj nezapomínat a tuto epizodu z pondělí 17. března 2014 si rozhodně pustit. Tento díl, který se jmenuje „Hodina H.” jsme se rozhodli vám naservírovat hezky pohodlně […]

Oblíbený seriál Čtvrtá hvězda o jednom zapadlém hotýlku na okraji Prahy, který se zoufale snaží dostat do klubu elitních čtyřhvězdičkových hotelů, se pomalu ale neodvratně blíží ke svému konci. O tom svědčí už jenom to, že tu dnes pro vás máme jeho 11. díl z celkových 12. Není to ale rozhodně důvod ke smutnění, protože i dnes vás čeká vskutku skvělá podívaná. A o čem bude tedy příběh tohoto dílu? To vám hned a rádi prozradíme.

Dnes bude mít hotel opravdu vzácnou a váženou návštěvu. Přijede totiž mladý pan Wu. Ten je synem majitele hotelu. Jenže nepřijel do Prahy zdaleka jenom na běžnou inspekční cestu, ba naopak vlastně je to skoro to poslední co ho zajímá. Rád by si totiž vychutnal noční pražský život se vším co k tomu patří, tedy včetně společnosti nějaké lehčí dámy. Ostatně právě dospěl do věku, kdy nedokáže myslet na nic jiného. A Češky přeci patří mezi nejhezčí holky na svět, to se přeci ví všude.

V hotelu jsou ale všichni z jeho návštěvy nervózní, přeci jen se majitelé zde neukazují moc často a navíc Wu pochází z úplně jiné kultury. Nikdo tak vlastně ani neví, zda má mladému pánovi s jeho záměrem pomáhat a nebo spíš dělat, že se ho to netýká.

Návštěva Wua by ale mohla vyřešit ještě jeden palčivý problém, který hotel má. Manažerka Tereza totiž ví, že se jí podařilo splnit většinu podmínek nutných k získání vytoužené čtvrté hvězdy. Jediné co chybí už jsou jenom vany ve čtvrtém patře hotelu. Jenže na ně nemá peníze. Pan Wu v dobrém rozmaru by je ale jistě mohl zaplatit.

Jak to dopadne a jakým způsobem se podaří panu Wu do dobrého rozmaru dostat už uvidíte v novém 11. díle seriálu Čtvrtá hvězda z pondělí 17. března 2014, který jsme si pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.