Přehrát online Duel VyVolení z 28. 11. 2013

Přehrajte si online nový duel VyVolených vysílaný ve čtvrtek 28. 11. 2013. Jedná se vlastně o takové malé finále, protože vítěz postupuje do velkého finále a má velkou šanci se stal oním VyVoleným 2013. I dnes na vás čeká opravdu hodně zajímavá a napínavá show. Romana ukázala obrovskou porci odvahy, když si zvolila jako svého […]

Úterní palcování asi dopadlo celkem jasně, jak se ostatně dalo čekat. Aliance Vlada a Pavlíny v podstatě musela hlasovat pro Romanu. Všechny ale pak šokovala Romana, když si po 30 minutách přemýšlení vybrala do duela Vladko. Ten s tím rozhodně nepočítal. Naopak Pavlína už byla s touto rolí smířená. Romana zřejmě usoudila, že nemá cenu tento souboj natahovat. Pokud Vladka neporazí teď, tak by ho stejně nedala ani ve finále, takže si s klidem zvolila jeho.

Dnešní čvrteční duel (28. 11. 2013) tak bude opravdu hodně specifický a napínavý. Čeká nás velká show s nejasným výsledkem. Samozřejmě Vlado je jasný favorit. Ale s Romanou je situace těžší v tom, že se ještě nikdy neúčastnila duelu, takže je velmi těžké odhadnout, jak vlastně může dopadnout.

Romana je sice velmi vyhraněná a někdy až otravná soutěžící, tato její labilní povaha ale může být pro mnohé i lákavá, protože ve vile dělá show.

Nový duel VyVolených ze čtvrtka 28. 11. 2013 si tedy můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo zde na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tento duel si rozhodně pusťte!