Přehrát online Ordinace v růžové zahradě 468. díl zdarma

Přehrajte si přes internet nový 468. díl Ordinace v růžové zahradě vysílaný v premiéře ve čtvrtek 6. února 2014. Aktuální epizoda oblíbeného Nováckého seriálu přinese opět spoustu velmi zajímavých a nečekaných pokračování. Určitě se u ní budete i vy velmi dobře bavit. Tak neváhejte ani chvilku a tento skvělý seriál si pusťte jedním kliknutím online.

A na co všechno se vlastně můžete v dnešním 468. díle Ordinace v růžové zahradě těšit? To vám hned ještě než si seriál pustíte prozradíme. Není toho opravdu málo a věříme, že se u seriálu budete opravdu skvěle bavit a žasnout.

Situace kolem Anderiana zdraví opravdu není moc dobrá. Vidí to i doktor Hanák, který je z toho celkem dost zarmoucen. Jenže sám ví, že s tím nic moc nezmůže. Alespoň se jí rozhodne vzít za jejím tátou, který je právě hospitalizován v nemocnici. Je to jen tak mimochodem vážený pan profesor Blecha. Při této společné návštěvě se zároveň dozví spoustu informací z Andreina života i některé důvody, které vedli k tomu, že její vztah s otcem je tak komplikovaný.

Celkově ale Gábiny stav není moc dobrý, a když Hanák řeší její osobní problémy, tak se ještě více skomplikuje. Gábinu skolí úzkost, která ji doslova paralizuje, že se nemůže ani hnout. Alespoň se rozhodne navštívit psychiatrii, kde jí diagnostikují vážnou duševní chorobu.

Nějakou duševní chorobou možná trpí i paní Lepařová. Ta si našla nový koníček a to vyšívání. Na tom by možná nebylo ani nic tak strašného, kdyby se svými notně nepovedenými výtvory nesnažila zahalit celou domácnost Suchých. Není se tak čemu divit, že ti se jí snaží najít jinou zábavu. Co třeba takové cvičení?

Jirka si hraje na svůdníka a zkouší to na Tien i Kateřinu zároveň. To ale netuší, že tichá voda břehy mele a v jeho snaze ho možná trumfne jeho tichý kamarád Tomáš.

Nový 468. díl Ordinace v růžové zahradě si můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet přímo zde na této naší webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tento povedený seriál si rozhodně pusťte. Naše streamované video je ve skvělé kvalitě a přehrajete si ho jedním kliknutím.