Přehrát online StarDance 4. díl (23. listopadu 2013)

Přehrajte si zdarma přes internet nový StarDance šestou sérii. Přímo zde jsme pro vás připravili 4. díl StarDance, který v televizi běžel v sobotu 23. listopadu. U nás si však toto pokračování oblíbené taneční soutěže České televize můžete pustit jednoduše a zdarma přes internet. To zní opravdu jako hodně lákavá nabídka nemyslíte?

V dalším pokračování StarDance VI …když hvězdy tančí se opět taneční páry rozdělili do dvou skupin. V soutěži jich pokračuje už jenom šest z původních osmi, takže to máme tři hvězdné páry v každé skupině.

I dnes nám každá z těchto skupinek zatančí naprosto odlišný tanec. Otázka která ale je namístě je, jaký to vlastně bude. Prozradíme vám, že se můžete opět těšit na jednu klasiku a jednu latinu.
Začneme u klasického slowfoxtrot. V tom se předvedou Šárka Kašpárková s Janem Tománkem zatančí Imrich Bugár s Jitkou Šorfovou a Taťána Kuchařová s Janem Onderem. Navíc budou všichni tančit tento tanec ve vyřazovací soutěži najednou. Takže slowfoxtrot bude pro mnohé soutěžící určitě velkou výzvou.

Druhým tancem bude paso doble. Je to divoký a smyslný tanec, který symbolicky znázorňuje souboje s býkem v koridě. Pochází z začátku minulého století ze Španělska, kde si velmi rychle získal oblibu. V tomto tanci se nám ukáží Anna Polívková s Michalem Kurtišem, Ondřej Brzobohatý s Evou Krejčířovou a Matěj Ruppert s Alicí Stodůlkovou.

Celým slavnostním galavečerem samozřejmě bude provázet Marek Eben s Terezou Kostkovou. Hodnotit bude přísná porota ve složení: Radek Balaš, Jan Révai, Tatiana Drexler a Zdeněk Chlopčík.
Více slov už snad opravdu nemá význam. Na to si prostě musíte nový 4. díl StarDance z 23. listopadu 2013 pustit. Určitě budete uchváceni stylovými kostýmy i propracovanou choreografii soutěžních párů. Neváhejte a nový díl StarDance si pusťte pohodlně a zdarma online přímo zde na této naší stránce.