Přehrát online X Factor z 13. 4. 2014 (Zdarma!)

Přehrajte si zdarma přes internet nový díl pěvecké soutěže X Factor! Jenom ten nejlepší, který má onen tajemný dar totiž může zvítězit. Nový díl tohoto soutěžního pořadu vysílaný na Primě v neděli 13. dubna 2014 už tady na vás čeká. Vy si ho bude moci pustit naprosto pohodlně a jednoduše. Co víc si jenom můžete […]

Dnešní díl X Factoru bude opravdu speciální. Bude se totiž jednat o poslední castingové kolo, díky kterému dostane svou šanci poslední várka soutěžících. Postupových míst není mnoho, i když jsou v soutěži hned čtyři kategorie a to dívky, chlapci, starší 28 let a také skupiny. Přesto musí ze sebe vydat to nejlepší a ukázat tak, že má opravdový talent.

Ostatně naše soutěžící bude opět hlídat nemilosrdná porota ve složení čtyřech lidí, kteří hudbou žijí a dá se říci, že jí zasvětili doslova celý život. A o koho půjde? Samozřejmě o nikoho jiného než o producenta a drsňáka Otu Klempíře, krásnou a mladou Celeste Buckingham, nečekaně drsného Ondřeje Brzobohatého a pohlednou leč profesionální Sisu Lelkes Sklovskou.

A jaké zpěváky budou moc v dnešním díle posuzovat? Bude jich opravdu celá řada, jeden lepší než druhý. Z těch pár co nám utkvěli v paměti si vás dovolíme upozornit třeba na mladíka Igora, který za sebou má opravdu těžký životní příběh. Prožil si snad všechny zla, které jenom na tomto světě jsou. Velkým hitem bude i zpívající jeptiška Monika. O ní se dokonce začalo bujaře diskutovat, jestli je vůbec jeptiškou, její vystoupení vás ale jistě přesvědčí o tom, že její víra v boha je pravá a nezdolná.

Nebude ale nouze ani o spíše vtipné vystoupení jako bude například to klučiny jménem Jirka Chadraba, protože ten se při něm tak rozklepe, že to vypadá, že brzy u něj bude muset zasahovat i záchranka. Nakonec to tedy ustojí, ale jeho hudební číslo se tím změní spíše v komické.

Jenže to není zdaleka všechno, čekají nás například i rozpory v porotě a hodně vtipné momenty ze zákulisí natáčení castingů. Zkrátka neváhejte a buďte u toho s námi. Zaručujeme vám, že se budete skvěle bavit! Nový 6. díl hudební soutěže X Factor vysílaný v televizi 13. dubna 2014 si můžete u nás přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přes internet. Moc dlouho se tak nerozmýšlejte a tento díl si zaručeně pusťte!