Případy 1 oddělení – 9. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 9. díl nového českého seriálu Případy prvního oddělení. Pusťte si přes internet další díl oblíbeného detektivního seriálu inspirovaného skutečnými případy. Devátá část tohoto detektivního seriálu se jmenuje „Totožnost”. Bude se v ní pátrat po viníkovi mordu, který je sice detektivům velmi dobře znám, ale nedaří se ho dopadnout, protože uprchl za hranice.

Oblíbený detektivní seriál Případy 1. oddělení pokračuje další epizodou (9/14). I v tomto díle, který měl svojí televizní premiéru v pondělí 3. března 2014 vás čeká další velmi zajímavý detektivní případ, se kterým před pár lety skutečně zápasili pražští kriminalisté. Vše je skutečně inspirované skutečnými událostmi, což seriálu dává obrovskou autenticitu a zajímavou atmosféru. A jaký to byl případ?

Pražští kriminalisté pátrají po pachateli mordu. Všechno mají ulehčené v tom, že jdou na jistotu. K dispozici mají nezpochybnitelné důkazy stejně jako jméno pachatele. Problémem však je, jak vypátrat jeho pravou totožnost, aby bylo možné bez problémů vyhlásit mezinárodní zatykač. Je totiž zřejmé, že pachatel používal falešnou identitu a ještě se ukryl v zahraničí. Naši detektivové tak stojí před palčivým problémem, jak zajistit aby byl pachatel v cizině spravedlivě zadržen?

Obětí se stala přitom mladá žena. Zamordoval jí její vlastní přítel. Použil k tomu nůž, takže se jednalo o obzvláště brutální a zavrženíhodný případ. Jednalo se o Araba a tak není problém s jeho identifikací. Toho si je ostatně byl zřejmě vědom i sám pachatel a tak rozhodně nečekal, až mu policisté přijdou nasadit želízka. Našemu arabskému vrahovi stačilo pouze pár hodin, aby po svém hrozném činu sedl na letadlo a z Prahy doletěl do irského Dublinu. Celý případ ukazuje komplikovanost policejní práce v rychlé komunikaci s místními soudy, státním zastupitelstvím a vyšetřovali v cizích zemích.

Jde vyhlásit mezinárodní zatykač, když viník překročil státní hranice na zcizený cestovní pas a cestuje pod zcela jinou identitou? Naši detektivové tak neměli jinou možnost, než čekat. A toto vyčkávání se protáhlo až na předlouhých sedm let. Po nich totiž náš pachatel ztratit ostražitost a pokusil se opustit zemi, kde se dlouhé roky ukrýval pod falešnou identitou. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Kdo je trpělivý, nakonec se dočká.

Nový 9. díl detektivního seriálu Případy prvního oddělení z pondělí 3. března 2014 je tady už pro vás připravený hezky pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Tak neváhejte ani chvilku a tento díl oblíbeného seriálu si rozhodně pusťte. Určitě se budete dobře bavit. Za nás vám přejeme příjemnou zábavu!