Receptář prima nápadů online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí aktuální díl pořadu Receptář prima nápadů. Na této stránce si můžete pustit zdarma přes internet jak poslední odvysílaný díl Receptáře prima nápadů, tak i obsáhlý archiv starších dílů. Oblíbený pořad pro všechny zahrádkáře, kutily, chovatele i dekoratéry přináší spoustu zajímavých reportáží a tipů, jak si zvelebit a užívat si svůj koníček.

Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili další epizodu Receptáře prima nápadů, který vysílá televize Prima Family. Legendární pořad se vysílá už od roku 1987. Tehdy ještě na Československé státní televizi. Pak následně na České televizi, aby se za několik let přesunul na obrazovky televize Prima.

Pořadem stále provádí vlídný moderátor a velký odborník Přemek Podlaha. I vy nemusíte váhat a zeptat se ho na to co vás zajímá.

Receptář přináší velmi širokou škálu reportáží a nápadů z různých oblastí. Hlavní je tady pořád zahrádka, chovatelství a kutilství. Jak si ale moderní doba žádá, tak se pořad velmi silně orientuje i na otázky bydlení, chalupaření, dekorací nebo třeba i vaření. Zkrátka se jedná o volnočasový magazín s velmi zajímavým záběrem.

Velkou devizou receptáře je, že přináší obrovskou spoustu rad, které mohou pomoci i ve vašem životě.

Pořad má velmi šikovný a pilný reportérský team ve složení: Dáša Kouřilová, Veronika Nováková, Tomáš Fíla a Jiří Vítek.

Pokud tedy nechcete promeškat ani jeden díl vašeho oblíbeného receptáře, tak určitě ani chvilku neváhejte a pusťte si váš oblíbený pořad Receptář prima nápadů onlien. Třeba právě na této naší stránce!

Máme pro vás připraven online ke shlédnutí jak poslední právě odvysílaný díl Receptáře, tak i obsáhlý online archiv se spoustou starších dílů.