Starci na chmelu (1964) online ke shlédnutí

Udělat dobrý muzikál není vůbec nic snadného. Možná proto je tento žánr v našim končinách poměrně opomínaný a zastupovaný jenom pár snímky. Pokud se ale řekne český muzikál, tak jeho symbolem je dnes už doslova legendární film Starci na chmelu z roku 1964, který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Snímek režiséra Ladislava Rychmana […]

Na této webové stránce si můžete přehrát přes internet film Starci na chmelu. Je to tak trochu komedie, tak trochu drama, najdeme zde i kus romantiky, ale hlavně je to muzikál. Skutečně muzikál a nejenom film, kde mají písničky doplňkovou roli. Tady se děj skutečně posouvá dopředu i během písniček. Starci na chmelu je snímek, který doslova zlidověl a mnohé jeho písně se stali na dlouhou dobu populární.

Příběh filmu je přitom naprosto jednoduchý, což ostatně zdůrazňuje sám úvod jako něco co se mohlo stát prakticky komukoliv. Hlavní hrdinkou je studentka Hanka, která právě jede s celou svou třídou na povinou brigádu. Je to mladá a krásná holka u které se člověk ani nemůže čemu divit, že má plnou hlavu kluků. No a kluci zase naopak samozřejmě jí. Hanka se tak ocitá v hledáčku dvou naprosto rozdílných chlapců. Jedním z nich je premiant třídy a hotový Mirek Duším a jmenuje se Honza. To druhý Filip je naopak rebel, který si dělá kdy chce a co chce. Ten se nebojí prostě ostatním ukázat.

Hanka ale není jediná kdo prožívá své velké vztahové dilemata. Chmelová brigáda doslova kvete láskou k velké nelibosti dohlížejících pedagogů, kteří se jakékoliv projevy citů snaží raději hned potlačit. Přeci jen by z toho mohli být i poměrně dlouhodobé následky. Jenže nespoutané mládí si prostě někdy nedá říct.

Starci na chmelu (1964) jsou zkrátka skvělý český film a vy byste si ho neměli nechat za žádnou cenu ujít. Pevně věříme, že se u něj budete bavit a že s ním rozhodně strávíte příjemné chvíle. To je skutečně to jediné o co nám jde. Pojďte si tedy Starce na chmelu přehrát online přímo zde na této stránce. Máme pro vás streamované video ve skvělé kvalitě, které si přehrajete naprosto jednoduše pouhým jedním kliknutím. Tak pojďte do toho s námi!