Přehrát online 473. díl Ordinace v růžové zahradě z 25. 2. 2014

Přehrajte si přes internet nový 473. díl oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě. Další pokračování tohoto seriálu televize Nova jsme pro vás připravili pohodlně ke shlédnutí. Epizoda je samozřejmě ve skvělé kvalitě a zdarma. Vy si jí pustíte pouhým jedním kliknutím. I dnes se toho bude v Kamenické nemocnici, ale i ve světě za její […]

Přímo zde na této webové stránce už pro vás máme nachystaný online ke shlédnutí aktuální díl seriálu Ordinace v růžové zahradě. Oblíbený seriál pokračuje svojí další epizodou, která měla premiéru v úterý 25. února 2014. Na co se v ní tedy můžeme těšit? Bude toho opravdu hodně, takže vám nejdříve dáme takové krátké shrnutí této epizody.

Největší drama čeká na Kalinu. Ten dostane službu u záchranky a hned ho čeká opravdu těžký zásah. Právě se totiž snaží pomoci rodící ženě. Jenže ta už je v takovém stádiu, že je jasné, že miminko přijde na svět ještě někde na cestě. Jáchym tak bude na porod úplně sám a navíc jak se brzy ukáže, tak je to zrovna jeden z těch případů, které budou mít vážné komplikace. Kalina je ale výborný doktor a tak nezbývá než věřit, že celou situaci ustojí. Budeme mu držet palce už jenom vzhledem k rodičce a jejímu děťátku.

Lehké to nemá ani Hanák. Už je jasné, že Gábin stav je opravdu vážný a její léčba bude dlouhodobého charakteru. Hanák cítí, že přišel o lásku, ale vlastně tím i o rodinu. Žádné lepší řešení ale nevidí a tak se mu bude muset podvolit.

Krásná barmanka Renata, které se zalíbil život po boku váženého a dobře placeného doktora zjišťuje, že s Čestmírem do rozhodně nebude mít tak jednoduché jako se Suchým. Mázl je přeci jenom životem více protřelý a také zásadový člověk. Navíc když přišel o svou ženu Magdu, tak ho to opravdu hodně sebralo. Renata se tak rozhodne alespoň na čas stáhnout a dokonce opustí město.

Hradecká se po malých střípcích dozvídá další informace o tom, jak to bylo s loupeží v klenotnictví, do kterého má být zapojena i její dcera. Ta je mezitím stále ve vazbě.

Snad jsme vás příjemně navnadili na nový 473. díl Ordinace v růžové zahradě z úterý 25. 2. 2014. Rozhodně se tak dlouho nerozmýšlejte a tuto epizodu si přehrajte pohodlně a zdarma online třeba právě hned teď.