Film Křídla Vánoc (2013) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí poetický film Křídla Vánoc. Přehrajte si zdarma nový český snímek od režisérky Karin Babinské. Jedná se o poetický romantický snímek, který se odehrává v nákupních centru ve svátečním vánočním období. Ve filmu se protnou osudy čtyřech lidí, čtyřech přátel, kteří zde pracují a žijí na první pohled fádní život. Ale i ten […]

Přehrajte si přes internet film Křídla Vánoc (2013). Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma tento hodně zajímavý film. V hlavních rolích se představí skvělý čeští herci Vilma Cibulková, Zdena Hadrbolcová nebo Vica Kerekesová.

Film Křídla Vánoc vypráví osudy čtyřech lidí, které se střetávají v jednom z obrovských nákupních center na okraji Prahy. Prvních z těchto nešťastníků je Tomáš, který pracuje v místní optice. Na toto místo je ho evidentně škoda, protože je to vystudovaný oční lékař. Jenže nikdy neměl disciplínu, aby se tomuto oboru více jmenoval a také má slabost pro mnohem volnější životní styl, než vyžaduje práce lékaře na plný úvazek. Možná také proto bydlí jenom v obytném přívěsu nedaleko centra. Na druhou stranu si zde aspoň může chovat koně.

Druhým kamarádem je Nina. Ta pracuje v malém obchůdku s dárkovými předměty. Celý den balí dárky pro ostatní, sama je ale moc často nedostává. Je otevřená, ale po lásce už sama netouží, protože si myslí, že přináší více zklamání, než toho hezkého.

Třetím přítelem do party je Zajíc. A když zajíc tak doslova. V obchodním centru se snaží potěšit děti a rozdává jim balonky a různé dárky. V originále je to herec, který zatím lepší roli nesehnal. Přitom se ale snaží, ale nedostatek práce mu přináší skoro až krizi osobnosti.

Posledním čtvrtým mohykánem do party je Ráďa. Udřený manažer supermarketu, který to také nemá lehká. Musí živit rodinu, která se tísní v malém bytě a občas neví, kam by měl před vším tím stresem utéci.

A do toho přichází čas Vánoc, který je pro naše hrdiny časem nejenom stresu, ale letos možná i konečně splněných přání. Film Křídla Vánoc (2013) si můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet přímo zde na této naší stránce. Tak neváhejte ani chvilku a rozhodně si tento film pusťte. Určitě se budete dobře bavit.