Přehrát online Svatby v Benátkách 3. díl

Přehrajte si zdarma přes internet 3. díl seriálu Svatby v Benátkách od televize Prima Family. Na Olgu a její svatební salón čekají další náročné úkoly. Olga si totiž musí přichystat svojí vlastní svatbu. Jak to dopadne se můžete podívat v tomto nejnovějším dílu vysílaném v premiéře v neděli 13. července 2014. Seriál si u nás […]

Týden se sešel s týdnem a máme tady nový v pořadí už 3. díl seriálu Svatby v Benátkách. I dnes se opravdu máte na co těšit a věříme, že se budete právě u té dnešní epizody velmi dobře bavit. Proto jsme jí ostatně pro vás přichystali online a ve skvělé kvalitě. A o čemže vlastně bude dnešní díl? V první řadě se podíváme třeba na tom, jak se Olga chystá na vlastní svatbu. V tom jí velmi pomáhají zaměstnanci vlastního podniku. Lola se nabídla, že bude na všechno dohlížet, aby to bylo skutečně tip ťop. Naopak rodiče hlavně maminka to celé sabotuje. Musí se tak za ní vydat Romeo, aby jí domluvil.

Svatby v Benátkách 3. díl

No a Olga? Ta už je v oblacích a představuje si krásnou budoucnost s Filipem. I když tak jednoduché to zřejmě jenom tak nebude. Filip sice slibuje hory doly a dokonce s hrdostí Olze ukáže jejich budoucí bydlení, které pro ně rekonstruuje. Pravdou ale je, že stále ještě není formálně rozvedený a nyní se dokonce nechá svést od své ženy. Nikdo to neví, ale to zda se tedy bude nakonec v Benátkách nad Jizerou slavit svatba je ještě skutečně ve hvězdách.

V ordinaci u Davida Grábnera je pěkně rušno. David by se měl starat o své pacienty, ale na všechno je jaksi sám. Lenka totiž podlehla svatebnímu reji a vytratila se na takovou malou zásnubní oslavu v salónu. Vtipné na tom je, že David ani vlastně pořádně neví co jsou to „zásnuby”.

Olgy bratr Ivan má zase průšvih. Nejenom že je bez práce a peněz a jeho rodina se kvůli němu hádá. On dokonce nechá zajít celou situaci tak daleko, že když vidí ve studio kolegu herce, který mu přebral práci, tak ho fyzicky napadne. Samozřejmě kromě obrovské ostudy a pár modřin nic víc nezíská.

Přípravy svatby Olgy vrcholí

To je ve stručnosti obsah aktuálního 3. dílu seriálu Svatby v Benátkách z neděle 13. 7. 2014. Doufáme, že se nám podařilo vás zaujmout a vy si tento díl pustíte. Samozřejmě kde jinde než u nás. Seriál pro vás nahráváme přímo z televize, takže ho pro vás máme ve skvělé kvalitě, která je dokonce lepší, než oficiální Prima Play prošpikovaná reklamou. Svatby v Benátkách se navíc ukazují jako opravdu hezký seriál, kterému nechybí nejenom velká životní dramata, ale také i humor. To je v dnešní době obzvláště cenné.

Více také na oficálním webu seriálu Svatby v Benátkách.