Přehrát online film Účastníci zájezdu (2006)

Přehrajte si přes internet českou komedii Účastníci zájezdu. Máme tu léto a k němu báječně pasuje i tento český film od režiséra Jiřího Vejdělka z roku 2006. Film o jedné tak trochu neobyčejné dovolené jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí a vy si ho tak můžete vychutnat kdykoliv jenom budete chtít. Tady si můžete […]

Přímo zde na této webové stránce pro vás máme velmi známou komedii Účastníci zájezdu. A protože nadešel čas letních dovolených, tak se u ní můžete velmi příjemně pobavit. I když doufáme, že takovou nebo podobnou dovolenou tedy nezažijete. Účastníci zájezdu je příběh jednoho zájezdu k Jadranu. V autobuse se sejde opravdu hodně různorodá skupinka osob.

Film Účastníci zájezdu z roku 2006

Za normálních okolností by se možná ani nesnesli, ale tady jsou nuceni spolu navzájem koexistovat a trávit svůj volný čas. Průvodkyně Pamela navíc dělá všechno proto, aby se z našich účastníků zájezdu nestala téměř parta na celý život. Společně na dovolenou tak vyráží celebrita v podání mladého a krásného zpěváka Maxe, ale také jedno úplně obyčejná rodinka, která se snad už i téměř rozpadá vinou partnerské krize. Dále tu potkáme dvě kamarádky Helgu a Šarlotu, jenž si cestováním zpříjemňují důchod a řadu dalších víceméně komických postav.

V cílové stanici v Chorvatsku u Jadranu je čekají dobrodružství o které se jim možná ani nesnilo a mnozí z nich o ně možná ani nestály. Půjde o flirty, dobrodružství, ale také o poznání nitra sebe sama.

Na dovolené klid a pohoda? Možná jindy.

Film vznikl na motivy knihy jednoho z nejslavnějších českých spisovatelů současnosti Michala Viewegha. Jedná se o opravdu povedený a odlehčený komediální příběh i když i ten má svoje významné dějové linky. Právě proto jsme pro vás nachystali tuto epizodu pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Neváhejte tedy ani chvilku a pojďte do toho s námi.

Film Účastníci zájezdu (2006) si můžete přehrát pohodlně a zdarma přímo zde na této stránce. Snímek jsme pro vás připravili k přehrání na pouhé jedno kliknutí. Tato letní komedie od režiséra Jiřího Vejdělka je tady připravena jenom pro vás.

Více o filmu se dozvíte také na jeho profilu na CSFD.cz, tak příjemnou zábavu.