Malý pitaval z velkého města 2. díl (Milenec) online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet seriál Malý pitaval z velkého města 2. díl. Je to už starší detektivní seriál, který se vysílal v televizi už mnohokrát. Naposledy třeba v pondělí 23. června 2014. Za tímto seriálem stojí režisér Jaroslav Dudek a natočil ho v roce 1982. Epizoda jejichž příběh vám chceme dnes představit a také […]

Není malých detektivních případů, jenom malých detektivů. O této okřídlené pravdě se dnes přesvědčí naši pražští kriminalisté. Na stole jim totiž přistane zdánlivě velmi banální případ. Při jeho rozkrývání ale přijdou na to, že tady jde ve skutečnosti o daleko víc a jedná se o podvody opravdu dalekosáhlého dopadu. Ale nepředbíhejme a pojďme se podívat nejdříve úplně na začátek všeho.

Spouštěcím impulzem je krádež peněz na výplatu pro jednoho zedníka. Všechno se odehrálo v jednom obyčejném pražském bytovém družstvu, takže podezřelých lidí je rozhodně více. Na první pohled jde o nezajímavý případ, který by nechtěl vyšetřovat žádný kriminalista. Detektiv Kamil Hamřík se ale do něj vrhá se stejným úsilím jako na kterýkoliv jiný. Díky tomu po pečlivém vyšetřování přijde, že krádež výplaty rozhodně nebyla tím nejzávažnějším. Na pozadí celého případu jde totiž o machinace s byty a úplatky ve velkém. To je mnohem závažnější zločin pro národní hospodářství, který se týká velkého okruhu lidí. Třeba i těch co kvůli tomu přišli o své bydlení, na které dlouho čekali.

Více už vám ale neprozradíme, protože na to už si můžete tento aktuální 2. díl seriálu Malý pitaval z velkého města vysílaný naposledy na ČT 1 v pondělí 23. června 2014 přehrát online přes internet. Tak neváhejte ani chvilku a pojďte do toho s námi. Malý pitaval je skutečně skvělý seriál, který mě zaujal tím, že ukazuje skutečnou detektivní práci. Není to tedy seriál, který by byl plný krve a divokých honiček, ale za to ukazuje tu pravou detektivní práce, kterou často tvoří jenom nevděčná piplačka. Zkrátka dlouhé schraňování důkazů a výslechy. Jenže právě tímto inteligentním a cílevědomým snažením je možné se dostat na kobylku skutečným zločincům.