Láska na konci světa (2009) online ke shlédnutí

Přehrajte si online německý romantický film Láska na konci světa. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás tento německý snímek z roku 2009 připravili online ke shlédnutí. Režisérem tohoto zajímavého příběhu se stal Olaf Kreinsen. Je to příběh zatrpklého spisovatele, který už nechce psát nové knihy. Právě proto za ním přijíždí sympatická psychoterapeutka […]

Pokud toužíte po srdceryvném a romantickém příběhu, tak přímo zde jste na správné adrese. Přichystali jsme si totiž pro vás romantický film Láska na konci světa, který naposledy vysílala televize Prima Family. Čeká vás hodně zajímavý příběh, který vás jistě okouzlí. A o čem je příběh tohoto filmu? To vám hned a rádi vysvětlíme.

Ústřední postavou filmu je Robert Seefeld. Je to postarší spisovatel a pomalu mu začínají už prošedivávat vlasy. Je velmi úspěšný a jeho knížky stále populární. Přesto jakoby z toho neměl vůbec žádnou radost, naopak je pořád zasmušilý. Chce mít klid od lidí, právě proto se odstěhoval do Irska do odlehlé vesnice. Má tu klid a z majestátných útesů může koukat na stále se vzdouvající moře. S psaním knih už ale vypadá definitivně skončil. To trápí jeho vydavatele, protože jeho knihy se dobře prodávají, takže by si přirozeně přál další. Robert ani nechce komunikovat a vydavatel tak vlastně ani pořádně neví co se s ním děje.

Láska na konci světa (2009)

Řešení je přitom nasnadě. Vydavatel pošle za Robertem velmi zkušenou psychoterapeutku Carolin. Její úkol je jasný. Nejdříve musí odborně posoudit jak na tom Robert je a co se s ním v poslední době děje. Pokud to pak bude možné, tak ho má samozřejmě přemluvit k tomu, aby se znovu vrátil za pomyslný psací stůl a napsal další knihu. Vydavatel očekává, že by z ní mohl být kasovní trhák.

Aby se Carolin dostala blíže, tak se vydává za ornitoložku. Robertovi se to moc nezdá stejně jako ostatním lidem v jeho okolí. Zprvu se tedy ke Carolin chová netečně, ale brzy hodí své předsudky za hlavu. Po krátké době se dokonce spřátelí. Tráví spolu čas pozorováním ptáků, procházkami i rozhovory. Carolin se ho přitom nenápadně snaží donutit k napsání knihy i kdyby to měla být pouhá fotografická kniha s krátkými popisky. Po nějaké době Robert sebere všechnu odvahu, aby Carolin pověděl celý svůj příběh. Důvodem proč přestal tak náhle psát je tragická smrt jeho ženy. Všechno se to stalo tak náhle. Robert se s ní pohádal a ono ve zlosti uteklo, načež jí srazilo auto. Robert si to dodnes vyčítá. Najednou mu začala chybět inspiraci i chuť psát.

Robert je úspěšný spisovatel, který už nechce psát

Jenže i Carolin mu pod tíhou okamžiku přizná kdo ve skutečnosti je. Zdá se, že jejich vztah je tím zruinován, protože Robert už s ní nechce mít nic společného a odhání jí od sebe pryč. Jenže jsou to právě tyto vypjaté psychické momenty, které Roberta opět donutí sednout si k psacímu stroji. A kdo ví, možná že přeci jenom mu brzy dojde, že mu Carolin přirostla za tu krátkou dobu k srdci víc, než si připouští.

Zrodí se v odlehlé části Irska láska

Krásný romantický film Láska na konci světa (2009) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Vy si ho můžete pustit pohodlně a zdarma přímo zde na této webové stránce. Film pro vás máme připravený ve skvělé kvalitě a s českým dabingem. Vy si ho tak můžete video přehrát pohodlně přímo zde. Doufáme, že se u filmu budete dobře bavit s trávíte s ním příjemné chvilky.

Další informace o filmu naleznete také na jeho profilu na CSFD.cz.