VyVolení – Duel 22. listopadu 2013 online ke shlédnutí

Nový duel VyVolených z pátku 22. listopadu online ke shlédnutí. VyVolení 2013 se pomalu blíží do svého finále. A právě předposlední duel mezi Luckou a Vladkem jsme pro vás sehnali online ke shlédnutí přímo zde na této stránce. Můžete si tak naprosto jednoduše a zdarma přehrát video s tímto velkým soubojem, který možná už rozhodne […]

Situace ve vile je teď už hodně jasná. Máme tu poslední týden soutěže a čtyři zbývající soutěžící, kterými jsou Vladko, Romana, Lucka a Pavlína. Myslím, že je celkem jasné, kdo je tu favorit. Nejvíce šancí má asi opět Vladko, který vyhrál i legendární první řadu VyVolených. Hned za ním je Lucka, která je hodně zajímavá a ulítlá holka, která ale vždycky dokázala rozdávat pozitivní náladu.
To nevýrazná úřednice Pavlína se do této fáze soutěže prokousala hlavně díky svému dlouhodobému spojenectví s Vladkem. To jí ale bude ve finále, kde by měla stát proti němu na dvě věci.

Romana se také do této fáze dostala spíše z politicko-taktických důvodů. Labilní a uječenou ženskou, které z úst neustále proudí akorát kydy na svůj zpackaný život si totiž nikdo doposud nevšímal. Nikdo jí nevyzval do duelu, ale sami si nedokážeme představit, jak by mohla někoho mezi diváky zaujmout. Takže je skoro jisté, že Romanim první duel bude i jejím duelem posledním.

Takže situace je nastíněna poměrně jasně. Vladko má hru opět rozjetou skvěle a jediná kdo má alespoň trochu šanci ho ohrozit je Lucka. Statečná Lucka se navíc Vlada nebojí, o čemž svědčí, že ho i sama vyzvala do duelu. Dnešní duel VyVolených z 22. listopadu tak bude takovým malým finálem. Podle nás do značné míry rozhodne, kdo se následně příští týden stane vítězem VyVolených.

Nový Duel VyVolených z tohoto pátku jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. A to navíc ve skvělé kvalitě. Tak neváhejte a toto pokračování reality show si rozhodně pusťte.