Přehrát online film Hranaři (2011) – Zdarma!

Přehrajte si online film Hranaři. Akční thriller z roku 2011 jsme pro vás připravili zdarma k přehrání přes internet. Jedná se o film režiséra Tomáše Zelenky, který nám ukáže zákulisí fungování korupční chobotnice v České republice. Tedy síť klientelistických vazeb, která sahá až do nejvyšších pater politiky. Postavit se takové hrozné mašinérii může být to […]

Snímek Hranaři patří mezi hodně zajímavé a povedené české filmy. Je opravdu dramatický akční thriller s hutnou atmosférou. Snímek popisuje jednání lidí, kteří se pohybují na hraně zákona a pro je lze nazvat jako „hranaře”. Je to lákavá pozice zprostředkování státních zakázek, ve které se dají za velmi krátkou dobu vydělat doslova pohádkové peníze. Je to zločinecký systém, který prorůstá až do nejvyšších pater společenských žebříčků a nevyhýbá se ani politikům.

Postavit se tomuto molochu, této chobotnici o sto chapadlech může být velice nebezpečné. Dokonce smrtelně nebezpečné. Na první pohled se sice zdá, že tito zločinci se zřekli všech násilných metod, které známe ještě z divokých devadesátých let, jenže to je jenom zdání, které nemá s pravdou nic společného. Protože pokud se tito lidé dostanou do nebezpečí, tak jsou schopni reagovat stejně brutálně a bezohledně jako jakýkoliv jiný mafinán v minulosti.

Film přináší příběh jednoho muže, který se měl účastnit jedné velké podplacené stavební zakázky. Jenže si řekl dost a že takovéto jednání je třeba zastavit. To ještě netušil, že tím se obrátí všechno proti němu a sám se ocitne v ohrožení. Tímto svým rozhodnutím si udělal opravdu velkou spoustu nepřátel, kteří se ho budou snažit očernit a zničit všemi legálními, ale také nelegálními prostředky. A jak to nakonec dopadne? Podaří se tuto mašinérii zlikvidovat?

Hranaři jsou na české poměry opravdu surový a zajímavý film. Pojďte si ho přehrát s námi zdarma přes internet. Snímek jsme pro vás připravili ve skvělé kvalitě a zdarma ke shlédnutí. Určitě nebudete litovat a naopak si troufáme říci, že se u něj budete dobře bavit.