Yes Man (2008) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí film Yes Man z roku 2008. Tuto hodně povedenou americkou komedii režiséra Peytona Reeda s Jimem Carreym v hlavní roli si můžete pustit pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Yes Man je film o týpkovi, který se jmenuje Carl a až doposud žil poměrně normální život. Jenže díky […]

Carl Allen je normální chlápek, který si žije normální život. Postupem ho začíná ubíjet stareotyp, který ho postupně připravuje o všechno jenom trochu zajímavé a dokonce i o přátele. To mění Carla i jako člověka. Carl zabředl v nudné a neperspektivní práci a stejně tak jeho milostný život skomírá. Dokonce i jeho manželka toho začne mít jednoho dne dost a rozhodne se, že od něj nadobro odejde. Carl je sám a prožívá hlubokou krizi středního věku. No jo, jenže co dělat dále? Carl neví a tak začne usilovně hledat cestu svého nového duševního naplnění. A světe div se, on jí brzy skutečně najde!

Zavítá totiž na seminář podivného motivačního guru, který mu poradí jednu lehkou radu jak dosáhnout v životě štěstí. Stačí k tomu jenom na každou příležitost odpovídat „ano”. To je pro Carla začátek zbrusu nové životní jízdy. Přestane se stranit lidí, protože na každou zábavu a party odpovídá prostě ano. Začne cestovat a dělat další věci co vždycky chtěl. Třeba se učit korejsky. Dokonce ho to dožene i k takovým blbinám jako je nakupování v teleshopingu.

Jenže to není úplně všechno. Nový život mu dá šanci se i blíže poznat s krásnou a svobodomyslnou hudebnicí Allison. To je dívka, kterou jakoby si vysnil. A protože teď říká na životní zkušenosti ano, tak bude chtít získat i jí. Jenže to nebude tak úplně jednoduché. Ale kdo ví, třeba nakonec Carl použije i některé své nové dovednosti jako je znalost korejštiny, aby dívku přeci jenom okouzlil.

Film Yes Man (2008) online ke shlédnutí přímo zde. Povedená komedie s Jimam Carrym už tady na vás čeká naprosto jednoduše, abyste si jí mohli přehrát přes internet. Film jsme pro vás připravili ve skvělé kvalitě ke shlédnutí a to navíc naprosto zdarma. Využijte této jedinečné šance a pojďte si tento snímek pustit s námi. Určitě se u něj hodně nasmějete.