Přehrát online Obchoďák 1. díl – Právě otvíráme

Pravý seriál ze života to je Obchoďák 1. díl „Právě otvíráme”, který vám si můžete zde přehrát přes internet. Tento hodně povedený příběh z produkce televize Prima jsme pro vás připravili tak, abyste si ho mohli vychutnat naprosto jednoduše třeba právě dnes. Seriál se natáčel v roce 2012 a jeho poslední repríza v rámci tohoto […]

Obchoďák je v dnešní době až téměř magické místo. Navštěvujeme ho pravidelně a mnozí z nás dokonce i rádi. Vždy si odtud přiveze spoustu věcí od těch základních nutných k životu, až po úplné blbosti, které nám udělají radost. Obchoďák je centrum moderního života, kde si každý člen rodiny najde svůj koutek, ve kterém by mohl strávit klidně hodiny. Je to zkrátka místo, které je součásti našich životů, ale i moderní konzumní společnosti. Udržet tyto obrovské kolosy v chodu samozřejmě stojí také spoustu úsilí a práce. I zde se za oponou odehrávají zajímavé lidské osudy, které dokáže napsat jenom sám život.

My se s některými takovými osudy seznámíme v podobě tří celoživotních kamarádek, které nakonec všechny skončili jako zaměstnankyně obchoďáku. Jsou to Vanda, Daša a Simona. Všechny naše ženy sice dělají úplně jinou práci a žijí jiné životy, ale i tak mají své radosti a starosti, které naplňují jejich dny.

Vanda je úspěšná manažerka, která obchodní centrum vede. Naproti tomu její kamarádka Simona je moc ráda, že vůbec dostala práci pomocné síly v supermarketu. Dáša je někdy na pomezí mezi nimi, protože má svůj vlastní obchůdek. Je sice malý, ale je celý její. Tyto ženy prožívají své životní osudy, které jsou mnohdy velmi barvité a jak sami poznají, tak budou čím dál více spjaté právě s Obchoďákem.

První díl tohoto skvělého českého seriálu, který v sobě spojuje prvky dramatu i ze života si můžete přehrát přes internet přímo zde na této naší stránce. Seriál Obchoďák 1. díl vysílaný v pondělí 16. června 2014 je tady pro vás online. Tak si tento originální seriál rozhodně užijte!