Cesty domů 276. díl – online ke shlédnutí

Nejnovější pokračování Cest domů 276. díl si můžete přehrát online přes internet. Dnešní díl bude hodna napínavý. Hynek je vážně zraněný a v nemocnici. Valerie se zatím chce ke všemu přiznat. Jenže lidé v její blízkosti si myslí, že by to rozhodně dělat neměla. A jak se nakonec rozhodne? To už uvidíte v aktuální epizodě, […]

Skvělý rodinný seriál TV Prima je tu s další epizodou. Aktuálně jsou venku obrovská vedra. Rtuť teploměru se šplhá do skutečně až rekordních výšin. V takovém prostředí se snad ani nedá dělat nic jiného, než si hezky lehnout o odpočívat. Navíc podobné dusno bude zcela jistě i v nových Cestách domů, které jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Pojďte se s námi dobře bavit a hned teď si pustit tuto epizodu. Název dílu zní „Podmínka”.

Hynek se dostává do nemocnice. Naštěstí jeho stav není kritický, takže si na jednotce intenzivní péče nepobude zas až tak dlouho. Nicméně to vůbec neubírá nic na jeho závažnosti. Do takové situace se prostře nikdo ani náhodou dostat nechce. Zhrozena svým činem je i Valerie, která to neudělala schválně, ale v návalu nahromaděných emocí. Teď netuší, co má dál dělat, ale protože je to zásadová žena, tak je odhodlána se ke všemu raději přiznat. Její svědomí jí zkrátka tíží až moc a s tím nejde jenom tak něco lehce udělat. Prostě považuje za svojí povinnost nést následky svých činnů.

Jelikož už je večer, tak na policejní stanici není nikdo ve službě. Jenže o tom co se stalo se všichni dozvídají už záhy. Ostatně polovina policejního sboru je nějak spřízněna s Kenigrovými nebo Duškovými. Dalibor s Honzou chtějí být u výslechu, aby mohli Valerii přeci jenom nějakým způsobem alespoň trochu pomoci.

Jaryn se mezitím vydává za bratrem do nemocnice. Je si moc dobře vědomí, že Valerii nemůže přesvědčit nikdo jiný, než právě on. Hynek se o to skutečně pokusí bohužel ale není moc úspěšný. Prosí Valerii ať na sebe rozhodně nebere celou vinu, ta to ale nakonec udělá. Dokonce se rozhodne odejít z Kenigrovic vily.

Konečně se také hne zablokovaná situace kolem Emy. Jak to tak vypadá, tak se konečně dostane na svobodu, protože soud jí sice uzná vinou, ale za svojí spolupráci dostane jenom podmíněný trest. To je skvělá zpráva. Alespoň nějaká v této epizodě. Nejnovější 276. díl Cest domů, který měl svojí televizní premiéru v pondělí 9. 6. 2014 si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Video pro vás seženeme jenom pár minut po skončení v televizi. Buďte u toho i vy a vychutnejte si tyto nové napínavé příběhy, než bude mít zase náš oblíbený seriál pekelně dlouhou pauzu!