Pravidla moštárny (1999) online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet americké romantické drama Pravidla moštárny. Jedná se o hodně povedený a zajímavý film, který natočil v roce 1999 režisér Lasse Hallström na motivy knihy Johna Irvinga. Jedná se o opravdu neobyčejný silný a zajímavý příběh, který vypráví příběh kluka, který to v životě neměl vůbec lehké. Přes mnohá škobrtnutí se […]

Snímek Pravidla moštárny patří mezi opravdu hodně povedené filmy. Ne nadarmo také obdržel dva oscary a patří mezi jeden z nejlépe hodnocených snímků na Československé filmové databázi. Zkrátka opravdu hodně zajímavý snímek, který stojí za to vidět.

Hlavní hrdinou filmu je muž jménem Homer. Pro toho si sudičky připravili opravdu nelehký a také nezáviděníhodný životní osud. Na svět totiž přišel úplně sám jako sirotek. Celé mládí prožil za vysokými zdmi dětského domova takřka odloučený od ostatních lidí. Nicméně ani tady nestrádala leccos se naučil. Jeho životním mentorem se stal doktor Larche. Právě ten pomohl chlapci najít sám sebe, získat si morální zásady a samozřejmě ho naučil i své práci. Z Homera se tak stal skvělý doktor i když tedy bez diplomu. Snaží se ostatním pomáhat a žít spořádaný život. Jenže brzy pozná, že ani to nestačí k naplnění a opravdovému poznání. Musí toho totiž udělat daleko více.

Jednoho dne se proto Homer rozhodne opustit svou prestižní práci a stává se dělníkem na jablečné farmě. Tady ho čeká opravdové naplnění a hlavně ta pravá životní láska, kterou člověk pozná opravdu jenom jednou za život. Velmi povedený snímek Pravidla Moštárny, který v sobě kombinuje prvky romantiky i dramatu jsme pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Pojďte si s námi hned teď tento skvělý film pustit. V hlavních rolích se předvedou Tobey Maguire a Charlize Theron. Určitě to tedy bude stát za to.