Přehrát online film Čokoláda (2000)

Online ke shlédnutí romantické drama – film Čokoláda. Tady vám přinášíme snímek Čokoláda od režiséra Lasse Hallströma. V hlavních rolích snímku se pak ukážou Juliette Binoche a Johny Depp. Jedná se o tak trochu poetický film, který přináší příběh jedné cukrářky a její malé dcerky, které nikde nikam nezapadali, ale teprve až v jedné malé […]

Čokoláda je opravdu velmi poutavý film. Už jenom atmosféra malého francouzského městečka je neodolatelná. Hlavní hrdinky filmu v sobě mají navíc něco záhadného a rafinovaného. Ústřední dvojicí je cukrářka Vianne Rocher a její dcera Anouk. Jsou to rozené cestovatelky, které toho už objeli opravdu hodně. Vždy se na nějaký čas zdrží na novém místě a pak jak nomádi pokračují ve svém putování. Není se čemu divit, že Vianne je opravdu silná a pracovitá žena. Dokáže se postarat o sebe i svou holčičku, což už je jenom v této době a na venkově krajně neobvyklé. Navíc je mistryní v přípravě čokolády a dokonce věří, že tato pochoutka je oknem do duše.

Není se tak asi ani čemu divit, že se obyvatelé tohoto zapadlého francouzského městečka Vianne bojí a dokonce se jí straní. Ve všem má prsty i místní starosta a šlechtic Comte de Reynaud. Tento zarytý příznivce starých pořádků se nemůže smířit s Vianniným svobodným životním stylem. Naopak jí pohrdá za pokušení, které přináší do města za to, že boří jeho staletí pevný řád. Vždyť dokonce ani do kostela na nedělní bohoslužbu nechodí!

Jenže vlídnost a charisma Vianne a její dcerky je tak obrovské, že se jim postupně po malých krůčcích daří bořit hradby, které před ně zatrpklý šlechtic staví. A jak se ukáže, tak to vůbec není na škodu, protože dokážou svým netradičním způsobem pomocí čokolády lidem skutečně pomáhat.

Tím ale celý příběh teprve začíná, protože po řece právě připlouvá další netradiční cestovatel. Jmenuje se Rouxe a rozhodl se jenom tak toulak. To je pro starostu další šok. Je jasné, že teď se musí něco stát a rozhodně to nebude nic hezkého.

Film Čokoláda (2000) jsme pro vás připravili naprosto pohodlně a zdarma. Pojďte si i vy přehrát tento krásný film. Můžeme vám slíbit, že vás opravdu zaujme a že se u něj budete jistě skvěle bavit. Tak neváhejte ani chvilku a skutečně hned teď využijte toho, že jsme pro vás film Čokoláda připravili online ke shlédnutí.