Přehrát online Cesty domů 243. díl (zdarma!)

Přehrajte si pohodlně přes internet další pokračování oblíbeného seriálu Cesty domů 243. díl. Ano váš oblíbený seriál je opět tady a vy se můžete pohodlně rozložit do křesla či na pohovku a pustit a zpříjemnit si večer po těžkém pracovním dni. Tato epizoda se na Primě vysílala ve středu 12. února 2014 u nás si […]

Život rodiny Kenigrů i Dušků se zamotává každým dnem. Stále přináší nové a nové situace, ze kterých často tuhne krev v žilách. Někdy jde ale také i o docela vtipné události z běžného života. Pokud jste si seriál Cesty domů II oblíbili, tak se vám jistě bude velmi líbit i jeho nejnovější 243 epizoda, kterou tady pro vás máme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.

Vy si jí tak budete moci vychutnat kdykoliv jenom budete chtít. To zní jako celkem férová nabídka nemyslíte? Nejdříve se ale pojďme společně podívat na stručný souhrn tohoto dílu.

Veronika se propadá do čím dál větší psychózy. Všechno je horší, že Dalibor svou ženu přestěhoval z Prahy opět domů. Jenže todle prostředí v ní otvírá mnohé staré rány. Veronika se teď v jednom ze svých amoků rozhodne vystěhovat všechny ostatní z domu. Jenže to se teď týká nejenom Dalibora a jejich syna Michala, ale také Pecha s malou Rozárkou. Takhle to přeci nemůže být?!

Hynek se rozhodne učinit velmi důležitý životní krok. Rád by pojal Valerii za svou právoplatnou manželku. Jenže jak je to u Hynka časté, tak se opět nechává unášet svým citem a momentální náladou aniž by si vše rozmyslel. Dokonce sežene i zásnubní prsten a po skvělé večeři se rozhodně Valerii požádat o ruku. Jenže ta ho odmítne a div se mu nevysměje, teď na to podle ní rozhodně není vhodný čas.

Klára se v souvislosti se Závišovým případem a odhalením varny dostává do opravdu nezáviděníhodné situace. Strach z možných následků pro ni ji začíná paralyzovat. Plukovník Mladý ji chce odklidit někam pryč, jenže Klára to odmítne. Po boku jí opět stojí Jaryn.

Nový 243. díl seriálu Cesty domů tak opět přinese velmi zapeklitá dramata, které se můžou dočkat nečekaného rozuzlení. Tak neváhejte ani chvilku a přehrajte si je pohodlně a zdarma online. Za nás vám přejeme jenom tu nejlepší možnou zábavu.