Máme rádi Česko 7. června 2014 – online ke shlédnutí

Skvělý a velmi zábavný pořad televize Prima „Máme rádi Česko” je tady s novým dílem. Konkrétně se jedná o epizodu vysílanou v sobotu večer 7. června 2014. Opět nás čeká inteligentní soutěžní klání, kde rozhodují hlavně vědomosti a vtip. Soutěžit budou dvě skupiny slavných osobností, které ukáží kolik jim toho v hlavách uvízlo z hodin […]

Máme rádi Česko je opravdu originální a zábavný pořad, ve kterém vlastně ani nejde o to kdo zvítězí. Tedy vlastně trochu jde jako v každé soutěži, i když na vítěze čeká maximálně tak trocha té prestiže a s ničí jiným rozhodně moc počítat nemůže. Určitě ale každá celebrita chce ukázat, že rozhodně není hloupá. Obzvláště u hereček, zpěvaček a modelek toto jistě platí dvojnásob. Velkou výhodou tohoto formátu je, že si můžete snadno zahádat i vy u svých televizních obrazovek.

A kteří hosté přijali pozváni do dnešního dílu? Budou to například herec Oldřich Navrátil, herečka a dabérka Tatiana Medvecká, moderátorka Laďka Něrgešová, mladý a nadějný herec Martin Kraus, další herečka v podání mladé Petra Horváthová a jak se říká to nejlepší Ruda z Ostravy, který se dá označit za herce, muzikanta, moderátora a hlavně baviče.

Tadle parta s dvojicí stálých kapitánů Jakub Prachař a Lou Fanánek Hagen nám udělá opravdu velmi kvalitní a v mnoha ohledech nezapomenutelnou show.