Přehrát online První republika 10. díl z 21. 3. 2014

Přehrajte si přes internet 10. díl seriálu První republika, který se v premiéře vysílal na ČT 1 v pátek 21. března 2014. Dnes vás čeká další nový díl oblíbeného historického seriálu, který se jmenuje „Ano”. A o čemže vlastně tato epizoda bude? To vám hned a rádi prozradíme. Tentokrát se podíváme na jednu opravdu veselou […]

Historický dramatický seriál První republika pokračuje novým 10. dílem. I dnes se máte na co těšit. Společně poodhalíme další zajímavá fakta o rodině Valentových, která rozhodně má co skrývat. Je to rodina ovládaná láskou, touhou po penězích a moci, ale i snahou vymazat některé temné kapitoly ze své minulosti.

Dne se podíváme na opravdu velkolepou prvorepublikovou veselku. Čeká nás opravdu slavnostní událost se vším všudy. Navíc tato svatba nebude jenom ledajaká, protože ženich využije své profese a sám navrhne krásné a moderní šaty. Celá situace je navíc o to zamotanější, že Magdaléna je do svého muže skutečně a naprosto čistě zamilovaná. Konvence doby jí ale svazují ústa, takže mu to vlastně ani nemůže říct. Pro to aby jejich vztah vydržel i v budoucnu to ale může hrát zcela zásadní roli. Láska a její role v životě je přeci obrovská.

Rodina Valentových ale bude řešit i mnohé nepříjemnější věci. Jak se totiž ukáže, tak existují účetní záznamy o válečné šmelině, kterou provozoval Jaroslav. Ta se stala tak základem bohatství rodiny, ale stejně tak i informací, která by rodinu mohla zničit a potopit na dno. Je tak nadmíru jasné, že je potřeba udělat všechno proto, aby se tyto informace nedostali na světlo světa. Záznamy měl Vacek ve svém sejfu a podle všeho se teď dostali do rukou policie. Jenže to ještě nic neznamená, protože stačí zařídit, aby si jich nikdo nevšímal. Mají ale Valentovi až takovou moc?

Kryštofovi se tyto mocenské hrátky ani trochu nelíbí a nechce se jich účastnit. Z toho důvodu se rozhodne odejít z vily. Sám má ostatně dost svých plánů.

Aktuální 10. díl První republiky je tady pro vás online ke shlédnutí. Máme tady nachystané streamované video ve skvělé kvalitě, které si pustíte jednoduše pouhými pár kliknutími. Využijte toho a pusťte si vás oblíbený seriál zdarma přes internet.