Přehrát online Cesty domů 255. díl z 26. 3. 2014 (ZDARMA)

Přehrajte si přes internet nový 255. díl seriálu Cesty domů televize Prima Family. Nekonečná sága rodin Dušků a Kenigrů z městečka Hradiště se dočká dalších napínavých kapitol, které vám nedají spát. I v dnešní epizodě oblíbeného seriálu se toho bude dít opravdu hodně. V televizi se tento díl vysílal ve středu 26. března 2014. U […]

Lidský život se někdy dokáže opravdu nečekaně zamotat a zkomplikovat. Své o tom jistě ví i v našem oblíbeném seriálu z produkce televize Prima Family. A jaké příběhy už na vás netrpělivě čekají v této aktuální epizodě?

Na policejní stanici bude rušno. Klára získala stopu, které by mohla posloužit proti Závišovi. Konečně se jí totiž podařilo rozpoznat poznávací značku auta lupičů ze Závišovi benzínky. Hynek jí podporuje a je odhodlaný s ním jít hned teď do akce. Sám by se ale měl spíše starat o svého nového kolegu Pacnera. Jenže společná práce s ním se Hynkovi moc nezamlouvá, přestože nového kolegu vlastně ani pořádně nezná.

Ema by si ráda odvezla svou dcerku Rozárku zpět do Berlína. Jenže její dědeček Sváťa Pech se rozhodl dívku jen tak nevydat. Všechno to vymyslel tak, že bude předstírat, že dívka je nemocná. Zoufalá Ema je ochotná se svým otcem vyjednávat, ale vůbec netuší, jak se k tomu postaví on. Sváťa nakonec na naléhání podlehne. Jenže to už má Ema zcela jiný problém.

Jedna ze Závišových benzínek je totiž přepadena maskovanými lupiči. Ti jdou hlavně po penězích. Jenže z Emy se tak rázem stává jedna z hlavních podezřelých, která mohla celou loupež zosnovat. Když se pak náhodou střetne Ema se Závišem, tak má obrovský strach o život svůj i své dcery. Ema chce utéct a asi dobře ví proč. Bojí se ze Záviše a navíc jde po ní policie. Sváťa se rozhodl, že jí předá Rozárku. Celé předání se má odehrát ve vile u Kenigrů. Jenže je to celá léčka, která má sloužit jenom k zadržení Emy.

Snad jsme vás zaujali a nový 255. díl Cest domů si určitě pustíte. Tato epizoda ze středy 26. března 2014 přinese opravdové drama u Emy Semerádové a její dcery Rozárky. Budou obě dvě v ohrožení? Přehrajte si aktuální epizodu Cest domů a čeká vás spousta příjemných chvil strávených s tímto seriálem.