Přehrát online X Factor 3. díl z 23. 3. 2014

Přehrajte si zdarma 3. díl X-Factoru vysílaný na Primě v neděli 23. 3. 2014. Čeká vás další z castingových kol. Tedy první vystoupení mnoha soutěžících, které je naprosto klíčové v tom, aby si člověk udělal image. Protože v X Factoru nejde jenom o zpěv, ale také o onu tajemnou složku, která dává každému zpěvákovi jedinečnost, […]

Nový X Factor 3. díl slibuje zajímavou podívanou. Naše hvězdná porota ve složení Ondřej Brzobohatý, Celeste Buckingham, Ota Klempíř a Sisa Sklovska se určitě také velmi těší. Postupových míst je pouhých dvacet v každé karegorii, takže se dá očekávat, že se o ně strhne opravdu nemilosrdný boj. Dokážou soutěžící z dnešního dílu zaujmout? Nepochybně ano! I když u některých to rozhodně nebude v zrovna pozitivním duchu.

Hodně těžké to bude mít například jedna mladá a velmi stydlivá dívka, která si ale velmi odvážně vybrala píseň Rum, run, run přímo z repertoáru jedné z porotkyň a to Celeste Buckingham. Pochválí jí mezinárodně slavná zpěvačka za to?

Porotu určitě zaujme i zpěvák s velmi dojemným příběhem. Žil si normálním životem, než ho hněv úředníků a exekutorů dostal na ulici. Přesto ale nezahořkl a začal rozvíjet svůj talent. Dokonce udělal vlastní cover verzi jednoho hodně známého hitu. A bude to opravdu originální song, který si opravdu musíte pustit.

Další soutěžící jistě prožívá krizi středního věku. Je jí padesát let, je rozvedená a hříšnou show, kterou předvede si asi už nikdo jiný zopakovat v letošním X Facotru netroufne. Zaujme vás tedy tato oplzlá show nebo vám naopak bude připadat nechutná?!

Nejnovější odvysílaný 3. díl X Factoru z neděle 23. března 2014 jsme si pro vás připravili zdarma ke shlédnutí. Video spustíte jednoduše na pouhé dvě kliknutí. Tak neváhejte ani chvilku a rozhodně si toto pokračování pěvecké reality show X Factor pusťte. Stojí za to!