Přehrát online Výzva VyVolení (21. 11. 2013)

Přehrajte si přes internet další epizodu Výzvy VyVolených vyslanou 21. 11. 2013. Dnes vás na této stránce čeká už předposlední výzva ve vile VyVolených. Už nás tady čeká pouhý jeden poslední vyřizování účtu a pak už jenom jedno velké superfinále! Dnes si bude svého soupeře volit rudovlasá divoška a milovnice všech zvířátek Lucka.

Na této webové stránce pro vás máme online ke shlédnutí Výzvu VyVolených z 21. 11. 2013. Ano je to tak, přímo na této webové stránce pro vás máme aktuální napínavý díl VyVolených. Video se záznamem této epizody si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma přes internet.

V úterním palcování neboli zúčtování dostala všechny hlasy ostatních Lucka. Ačkoliv je Lucka hodně pozitivní osoba, která kolem sebe šíří hlavně pozitivní atmosféru, tak i jí ztuhnul úsměv na rtech a vůbec si tuto náhlou averzi nedokázala vysvětlit. Z kola ven by měla jít spíše Romana, jenže tu si dva spojenci Vladko s Pavlínou šetří zřejmě jako hodně snadného soupeře na konec.

Taktizování už je ale zcela na místě, vzhledem k tomu, že se ve vile nachází už jenom čtyři poslední soutěžící a další víkend nás čeká velké superfinále.

Jenže Lucka je hodně silná osobnost a tak můžeme předem prozradit, že se nezalekla a nevybrala si Romanu ona, ale vybrala si v této výzvě Vladka. Takže už zítra nás čeká hodně zásadní rozhodnutí o tom, kdo se pravděpodobně dostane do finále, které už je pekelně blízko.

Novou výzvu VyVolených z 21. 11. 2013 si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přes internet na této stránce. Tak neváhejte a tuto velkou show si pusťte!