Ordinace v růžové zahradě 499. díl – online ke shlédnutí (Zdarma)

Online ke shlédnutí zbrusu nový 499. díl Ordinace v růžové zahradě. Přímo zde na této webové stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit tento seriál z produkce televize Nova. Jedná se o skutečně skvělý seriál, který vám toho může nabídnout opravdu hodně. Dnešní premiérový díl z úterý 27. května 2014 se jmenuje „Pořád budu s […]

Na této webové stránce jsme udělali prostor pro Ordinaci v růžové zahradě, která se právem řadí k nejlepším televizním seriálům současnosti. Je to každodenní seriál, který je stále plný dramatických momentů a zajímavých situací. Zkrátka taková česká telenovela, kterou nám ve velmi pravidelných dávkách připravuje televize Nova. A my jí to skutečně nemůžeme mít za zlé, protože se jim jejich dílo opravdu velmi daří. Ordinace dokáže i po těch letech diváka nadchnout a v mnoha ohledech i překvapit. Nyní si ale pojďme něco málo říci o příběhu dnešního konkrétního dílu.

Kamenická nemocnice žije případem malého cikánka. Ten se byl převezený jako zraněný a jeho rodiče se dušují, že šlo o nešťastnou náhodu. Veškerá zranění si podle nich chlapec způsobil sám. Jenže kde je vlastně pravda? To v takové situace není vůbec lehké rozhodnout. O to víc zásluhy si zaslouží právě doktorka Blechová, která jako první přijde s tím, že dítěti někdo ublížil schválně. Možná se snažil, aby se na to nepřišlo, ale pravda nakonec stejně musela vyjít najevo. Za tuto svojí nebojácnost si získá dokonce i uznání od vrchní sestry Babety, které ji jinak příliš nemusí.

Podobně záslužně se chtějí zachovat i starý pan Suchý s paní Lepářovou. Ti chtějí pomáhat léčit bezdomovce. Paní Lepářová ale dostane další ze svých bláznivých nápadů, že aby Prokop pochopil v jaké situaci lidé bezdomova žijí a vcítil se do jejich kůže, tak se musí za ně převléci. V roztrhaných hadrech skutečně vyrážejí do ulic. Jak už můžete tušit, tak to opět nedopadne moc dobře. Takto nastrojení jsou snadným cílem negativní pozornosti.

Klid není ani u Mázlů. Renata se začíná cítit pevná v kramflecích. Přestože má Čestmíra omotaného doslova kolem prstu, tak pro ní není zrovna jednoduché dostat se k jeho penězům. Proto si musí vymyslet chytrou lest, jak to všechno udělat. Přijde proto s příběhem, že její bývalý přítel je strašně žárlivý a teď jí chce dostat zpět. Že jí snad téměř až pronásleduje a že se ho nemůže v žádném případě zbavit. Snaží se proto přesvědčit Mázla, aby jí pomohl. Pravým účelem tohoto plánu ale je, aby ho zaměstnala a on tak nemyslel na koupi domu z Magdiny pojistky. A také doufá, že si tím, že jí bude ochraňovat k ní tak vytvoří ještě silnější citové pouto.

Nejnovější 499. díl Cest domů bude zkrátka stát za to. Buďte u toho i vy! Tuto epizodu vysílanou v televizi 27. května 2014 si u nás můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma. Určitě nebude litovat, protože tento díl slibuje příběhy, o kterých se bude mluvit ještě dlouho. Navíc jsme si pro vás tuto epizodu pro vás připravili ve skvělé kvalitě online. Tato omezená nabídka tu rozhodně nebude věčně!