Motorkáři (2003) online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet americký dramatický film Motorkáři. Toto akční krimi z roku 2003 tady pro vás máme ve skvělé kvalitě a vy si ho z našeho online streamu můžete pustit na pouhé jedno kliknutí. To věříme, že je celkem lákavá nabídka, kterou se nebudete zdráhat využít. Film režíroval Reggie Rock Bythewood a v […]

Motorkáři je typický akční snímek plný stylových jednostopých mašin. Kromě nablýskaných a pekelně rychlých strojů tu ale jde také o drsný kriminální příběh. Zkrátka pokud jste fandy filmů jako Rychle a zběsile, tak jste zda na správné adrese a rozhodně byste si opravdu za žádnou cenu neměli nechat ujít ani tento film.

Hlavním hrdinou, který nás bude provázet celým příběhem je chlapík, který si nechává říkat Smoke. Je to opravdu skvělý jezdec. Celá komunita má z něho respekt a on motorkám zasvětil celý svůj život. Je rychlý a při ilegálních závodech téměř neporazitelný. I Smoke si tento svůj dlouho budovaný respekt opravdu náležitě užívá. Stál se z něj vlastně dokonce vůdce motorkářského gangu.

Jenže jak už to tak bývá, tak toto prostředí má svá velká ale. Je to jungle, kde si nikdo nemůže být jistý absolutně ničím. A tak i na Smokovo místo alfa samce si už brousí zuby mladík Kid. Jenže to nechce udělat jenom kvůli slávě a moci, ale jeho důvody jsou mnohem hlubší. Je v tom velká křivda z minulosti. Podaří se ale mladému a ještě naivnímu Kidovi zdolat tak zkušeného soupeře jako je Smoke?

Pro milovníky spálených pneumatik, vůně benzínu a drsných honiček jsou Motorkáři (2003) ideálním filmem, na který by se rozhodně měli kouknout. Pokud patříte do této specifické komunity, tak si pojďte snímek Motorkáři (2003) přehrát online. Film pro vás samozřejmě máme český nadabovaný a ve skvělé obrazové kvalitě. Tak vám přejeme příjemnou zábavu!