Přehrát online film Vlk z Wall Street (2013)

Život na Wall Streetu je nesmírně zajímavý svět sám pro sebe. Je to uhlazená reality, kde se obchodníci v slušivých oblecích snaží vzbudit dojem maximální serióznosti a znalostí. Jde přeci o peníze a o to kam je co možná nejfundovaněji investovat. Jenže skutečnost je často od tohoto pozlátka opravdu na hony vzdálená. Bankéři žijí divoký […]

Snímek Vlk z Wall Street je opravdu hodně zajímavým a podmanivým dramatem. Hlavní roli v něm stvárnil skvělý Leonardo Di Caprio. Celý příběh je přitom založen na skutečné události a osobě finančníka Bernadra Madoffa.

V našem případě tedy Jordana Belforta. Právě ten dává na odiv svou pověst finančního génia, když dokáže zhodnotit vklady svých klientů násobně více, než všichni ostatní. Je hvězdou z Wall Streetu. Vlkem, kterému všichni cpou po hrstech své peníze, aby je dál zhodnotil.

Jenže za tím vším není Belfordům um skvěle investovat a hledat nejlepší podnikatelské příležitosti, ale pouhý podvod. Klasická finanční pyramida na té nejvyšší úrovni. Z peněz nových klientů vyplácí ty staré. Ti pak dál spokojeně šíří pohádku o zázračných Belfordových schopnostech. A tím samozřejmě lákají další nové klienty, ze kterých pak mohou být vyplaceni i ti stávající.

Skutečností ale je, že sám Belford neví jak peníze dobře investovat a tak dělá to jediné co mu zbývá a to je, že je rozhazuje a utrácí. Jeho rozhazovačný styl se stane legendární. O co uměřenější je ve dne o to divočejší noci prožívá a neopomene si dopřát ani jednoho pozemského potěšení, které se mu na této zemi nabízí. Jenže tento podvod mu nemůže procházet věčně.

Film Vlk z Wall Street (2013), který je mistrnou kombinací dramatu a komedie s Leonardem Di Capriem v hlavní roli jsme pro vás připravili hezky pohodlně a zdarma. Tak neváhejte ani chvilku a tento poutavý příběh si stáhněte. Za nás vám už můžeme jedině popřát příjemnou zábavu!