Rafťáci (2006) online ke shlédnutí

Skvělá letní komedie Rafťáci s Vojtou Kotkem a Jirkou Mádlem se vrací. Tento skvělý film jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Moc dlouho se tak nerozmýšlejte a tuto povedenou komedii režiséra Karla Janáka z roku 2006 si pusťte. Čekají na vás opět dvě kamarádi Dany s Filipem, kteří […]

Rafťáci už dnes patří k doslova legendární českým komediím. To se Karlovi Janákovi opět povedlo a my jsme se tak dočkali volného pokračování neméně skvělých Snowboarďáků. Opět uvidíme dva kamarády Danyho s Filipem, kteří to rozhodně nemají v životě lehké, přesto se rozhodli si prázdniny pořádně užít a vyrazit na vodu.

Je léto a kluci přemýšlejí co podniknout. Filip má celkem jasný program, který mu nalinkovala jeho matka. Má jet pomáhat strejdovi se starat o statek. Filip na oko souhlasí, ale do místa určení nikdy nedorazí. Místo toho raději společně s Danym vyplují na vodu. Má to sice trochu háček, že jim jsou v patách Danyho rodiče, ale jinak jsou celkem samostatná jednotka. Filip by si navíc rád konečně našel holku a jeho kamarád je mu odhodlaný s tímto náročným úkolem pomoci.

Navíc když brzy potkají dívčí vodácký kurz, tak se zdá, že to bude vlastně docela snadný úkol. Kdyby nad krásnými dívkami jenom nebdil přísný instruktor Bořek. Jenže i toho je jistě možné se nějak zbavit. Ostatně naši hrdinové mají na vymýšlení kreativních řešení opravdu nadání, takže se máme na co těšit. Při plavbě tak rozhodně nebude nuda. Dany s Filipem zažijí spoustu dobrodružství, rodiče Danyho si připomenou své mládí, malý bráška Honzík bude trochu zlobit a tak ho pohlídá babička, jenom Bořek přijde trochu zkrátka a možná se i ztratí při noční bojovce.

Skvělou českou komedii Rafťáci si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tento povedený snímek si prostě pusťte. Uvidíte, že se u něj hodně nasmějete!