Souboj národů 2014 – poslední díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí poslední díl soutěže Souboj národů 2014. Přímo zde si můžete pustit zdarma přes internet aktuální díl nové zábavné soutěže pro celou rodinu Souboj národů. Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma přehrát poslední odvysílanou epizodu. Kromě toho také pro vás máme obsáhlý online archiv se staršímu díly této soutěže televize Prima Family. […]

Souboj národů je zábavný pořad televize Prima. Je to vědomostní soutěž, která se snaží odpovědět na očekávanou otázku a to který národ je chytřejší. Jsme to my Češi a nebo snad naši bratři Slováci. Souboj národů je opravdu velkolepá show, ve které nejde jenom o zábavné otázky, ale také o dobrou zábavu.

V soutěži se střetávají dva opravdu silné teamy a počtu 30 lidí, z čehož je vždycky 6 celebrit a dalších známých tváří té či oné země. Otázky jsou různého charakteru tedy nejenom vědomostní, ale i takové, které skutečně ověří inteligenci soutěžících. Navíc díky takovému počtu hráčů se eliminují statistické chyby, nebo-li laicky řečeno ti úplně blbý hráči.

Velkým zpestřením soutěže je i plněný různých soutěžních úkolů, které celý pořad zase posouvají trochu někam dále.

Moderátoři večera jsou dva a to aby byla uspokojena Česká i Slovenská strana. Za naší zemi tak vystoupí zkušený Martin Dejdar a za Slováky zase sympatický Michal Hudák. Lépe už volba opravdu padnout ani nemohla.

Co víc říci? Další lákání už asi nemá moc velký smysl, na to si můžete právě aktuální díl Souboje národů 2014 přehrát online zdarma přes internet. Sami tak můžete posoudit kvalitu celého pořadu. My vám k tomu už skutečně můžeme jenom popřát příjemnou zábavu a dobře se bavte!