Velké finále – Vyvolení 2013 online

Pusťte si přímý přenos velkého finále reality show VyVolení 2013. Na této stránce pro vás máme živý přenos této velkolepé show. Čtvrtý ročník VyVolených končí a konečně se dočkáme jeho vítěze. Byly to napínavé a jistě i hodně zábavné tři měsíce. Teď je ale na čase vybrat vítěze. Bude to neporažený a legendární šampion Vladko […]

Velké finále jedné z nejznámějších reality show VyVolení 2013 je tady. Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a zdarma vychutnat další velkolepou show. Dnes to bude opět nesmírně těžké rozhodování. Proti sobě se totiž postaví dva kamarádi a to Vladko a Pavlína. Nelze tak čekat žádné vyhrocené finále, ti dva o sobě jistě neřeknou ani křivého slova.

Kdo z nich vyhraje zatím není moc jasné. Velmi dobrou pozici má samozřejmě Vladko, který vyhrál první řadu soutěže v roce 2005. A v této řadě má za sebou také už pět vítězných duelů. A zejména v těch posledních si vedl opravdu skvěle. Lucii nebo Romanu poslal domů opravdu rozdílem jedné třídy. Hlasů diváků obdržel skutečně obrovské množství.

To Pavlína to bude mít jistě tiští. Příjemná a krásná blondýnka si totiž prošla jenom jedním duelem. A to byl navíc onen pověstný dvojduel, kdy proti sobě stáli dva velké bloky a to Vladko s Pavlínou proti Honzovi a Evě. Takže je otázka jestli hlasy pro ni nebyly spíše z části také hlasy pro Vladka.

Na toto téma ale ostatně nemá moc smysl sáhodlouze spekulovat. Na živo to může být všechno jinak. Velkým finále bude opět provázet Tereza Pergnerová a máte se tak opravdu hodně na co těšit. Nevím jak vy, ale my už se opravdu nemůžeme dočkat.

VyVolení 2013 – velké finále si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a rozhodně si toto finále vysílané v pátek 29. listopadu 2013 přehřejte online přes internet.