X Factor 16. března 2014 online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí pěvecká reality show X Factor 2. díl. Pojďte si s námi poslechnout ty nejlepší zpěváky z Česka a Slovenska. Je tu pro vás připraven online teprve druhá série Česko Slovenského X Factoru. Tento díl se v televizi vysílal 16. března 2014. Tato soutěž je unikátní v tom, že v ní mají šanci […]

Máme tady pro vás přichystaný teprve druhý díl nového X Factoru. Jenom připomínáme, že tu první řadu vysílala televize Nova v roce 2008. Od té doby ale uplynulo spousta vody a další licenci už získala televize Prima Family. Což je jenom dobře, protože právě díky tomu už se můžete dnes radovat a bavit se u této skvělé reality show.

I dnes je samozřejmě dobře nachystaná porota složená ze samých skvělých hudebníků: Sisa Sklovska, Ondřej Brzobohatý, Oto Klempíř a hvězdná Celeste Buckingham. Ti všichni si za své dlouhé hudební kariéry prošli lecčíms a lecčíms asi ještě projdou. Jedno je ale nadmíru jisté a to, že zpívat opravdu umí a dokážou tak posoudit talent i u ostatních.

V tomto dílu X Factoru nás čeká opravdu pestrá paleta soutěžících. Místo pro finalisty je ale pouhých dvacet, takže se rozhodně mají o co poprat.

Čeká nás pěvecké duo Ricco and Claudia složené z Richarda Sarkozyho a Klaudie Farkašové. Dva velmi pozitivní mladí lidé, kteří si prošli velmi těžkým životním obdobím. Dokázali ale ze sebe vydat všechno aby se vzepřeli nepřízni osudu. Teď to dokážou znovu, aby předvedli že umí i dobře zpívat. Sláva je samozřejmě opojná a tak zažijeme i hodně zajímavé vystoupení Pavlíny ze čtvrté řady VyVolených. Samozřejmě nebudou chybět ani vystoupení skupin. Z těch dnešních nás velmi zaujala například partička The Moment, která se skládá z holek mezi 15 a 16 lety.

Aktuální 2. díl X Factoru tedy snad bude opravdu stát za to. Budeme si moci poslechnout spoustu opravdu slavných písniček v netradičním hudebním podání talentovaných zpěvků. Alespoň občas v tom lepších případě. U toho prostě musíte být i vy. A jak jinak, než že si tento díl X Factoru z 16. března 2014 pustíte online přímo zde z této webové stránky.